درباره ممنوعه

کتابخانه رایگان «ممنوعه» با این هدف راه اندازی شده تا صرفا “کتاب‌های ممنوعه منتقد اسلام و ادیان، کتاب‌های کمیاب و نایاب و نشریات و مقاله‌های گوناگون اسلام ستیز” را در بر داشته باشد و فعالیتش صرفا در زمینه کتاب‌های روشنگرانه و خرافه ستیز چه به زبان فارسی و چه انگلیسی می‌باشد. به همین منظور، کتاب‌های ممنوعه و مقالات نویسندگان منتقد اسلام و ادیان به مرور در این کتابخانه گردآوری می‌شود تا به صورت دسته بندی و کامل در قالب مجموعه ای پربار و رایگان برای دانلود و خواندن در اختیار خردگرایان حقیقت جو باشد چرا که برای آزادی و سربلندی ایران تنها یک راه وجود دارد؛ روشنگری، روشنگری … و باز هم روشنگری.

به اشتراک گذاشتن و گسترش کتاب‌های ممنوعه:

با کپی کردن کتاب‌هایی که دانلود کرده اید بر روی CD/DVD، فلش مموری، تلفن همراه، تبلت و همچنین به اشتراک گذاشتن کتاب‌ها در گروه ها و شبکه های اجتماعی و گسترش آنها بین دوستان و بستگان خود، در راه «روشنگری» و شناساندن چهره پلید و سیاه اسلام و قرآن به همگان کوشا باشید.

دانلود رایگان کتاب‌های ممنوعه از سایت های 4shared و MediaFire:

تمام کتاب‌های ممنوعه این کتابخانه رایگان بوده و در آپلودسنترهای رایگان بارگذاری شده اند. کتاب‌های ممنوعه افزون بر اینکه دارای لینک پایدار و مستقیم برای دانلود هستند، در سایت های MediaFire  و 4shared نیز بارگذاری شده اند. بنابراین چنانچه با فیلترشکن و پروکسی از وبلاگ دیدن می‌کنید و نمی‌توانید کتاب‌ها را با لینک مستقیم دانلود کنید، لینک کمکی کتاب‌ها را بدون فیلترشکن از سایت های اشاره شده باز کنید تا به آسانی قابل دانلود باشند.

قابل توجه مسلمانان متعصب:

چنانچه از مطالب وبلاگ و محتوای کتاب‌های ممنوعه رنجیده خاطر و عصبانی شده اید و احساس می کنید به اسلام و قرآن و مقدسات دینی شما توهین شده، می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

  • ترتیبی بدهید که نویسندگان و ناشران این کتاب‌ها مرتد و مهدورالدم اعلام شده و فتوای قتل آنها توسط مراجع صادر شود! تجربه های پیشین نشان داده که اینکار نه تنها باعث معروفیت دو چندان نویسندگان کتاب‌ها می شود، بلکه باعث افزایش انفجاری فروش و دانلود کتاب‌ها خواهد شد. (نمونه خوب در این زمینه کتاب آیات شیطانی سلمان رشدی)
  • مراسم کتاب سوزان راه بیندازید! اینکار توجه رسانه های خبری و شبکه های اجتماعی را جلب خواهد کرد و تبلیغ رایگان برای کتاب‌ها و نویسندگان آنها خواهد بود.
  • نامه اعتراض آمیز و فحاشی علیه نویسندگان و ناشران این کتاب‌ها بنویسید و آنها را بعنوان کافر و ملحد مورد توهین و لعن و نفرین قرار دهید! با اینکار، نه تنها بر معروف شدن آنها می افزایید، بلکه فرهنگ و تربیت اسلامی خود را نیز بیشتر نشان داده و ثابت می کنید که یک مسلمان واقعی هستید.
&H! U>€o6β1▬Z¶4өMµζ®7▼αɐ8P¥3±^5ﬞZˠ7ж9҈
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: