درباره ممنوعه

کتابخانه رایگان وبلاگ ممنوعه با این هدف راه اندازی شده تا “کتاب‌های منتقد اسلام و ادیان، کتاب‌های ممنوعه، کمیاب و نایاب، نشریات و مقاله‌های گوناگون” را در بر داشته باشد و فعالیتش صرفا در زمینه کتاب‌های روشنگرانه و خرافه ستیز چه به زبان فارسی و چه انگلیسی می‌باشد. به همین منظور، کتاب‌ها و سلسله مقالات نویسندگان منتقد اسلام و ادیان و همچنین کتاب‌های ممنوعه و نایاب به مرور در این کتابخانه گردآوری می‌شود تا به صورت دسته بندی و کامل در قالب مجموعه ای پربار و رایگان برای دانلود در اختیار خردگرایان حقیقت جو باشد.

به اشتراک گذاشتن و گسترش کتاب‌های ممنوعه:

با کپی کردن کتاب‌هایی که دانلود کرده اید بر روی CD/DVD، فلش مموری و نیز به اشتراک گذاشتن کتاب‌ها در شبکه های اجتماعی و گسترش آنها بین دوستان و بستگان خود، در راه خردگرایی و شناساندن چهره پلید و سیاه اسلام و قرآن به همگان کوشا باشید.

دانلود رایگان کتاب‌های ممنوعه از سایت های 4shared و MediaFire:

تمام کتاب‌های ممنوعه این کتابخانه رایگان بوده و در آپلودسنترهای رایگان بارگذاری شده اند. کتاب‌های ممنوعه افزون بر اینکه دارای لینک پایدار و مستقیم برای دانلود هستند، در سایت های MediaFire  و 4shared نیز بارگذاری شده اند. بنابراین چنانچه با فیلترشکن و پروکسی از وبلاگ بازدید می‌کنید و نمی‌توانید کتاب‌ها را با لینک مستقیم دانلود کنید، لینک کمکی کتاب‌ها را بدون فیلترشکن از سایت های اشاره شده باز کنید تا به آسانی قابل دانلود باشند.

قابل توجه مسلمانان متعصب:

چنانچه از مطالب وبلاگ ممنوعه و محتوای کتاب‌ها رنجیده خاطر و عصبانی شده اید و احساس می کنید به اسلام و مقدسات دینی شما توهین شده، می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

  • ترتیبی بدهید که نویسندگان و ناشران این کتاب‌ها مرتد و مهدورالدم اعلام شده و فتوای قتل آنها توسط مراجع صادر شود! تجربه های پیشین نشان داده که اینکار باعث افزایش انفجاری فروش و دانلود کتاب‌ها خواهد شد. (مانند کتاب آیات شیطانی سلمان رشدی)
  • مراسم کتاب سوزان راه بیندازید! اینکار توجه رسانه های خبری و شبکه های اجتماعی را جلب خواهد کرد و تبلیغ رایگان برای کتاب‌ها و نویسندگان آنها خواهد بود.
  • نامه اعتراض آمیز و فحاشی علیه نویسندگان و ناشران این کتاب‌ها بنویسید و آنها را مورد لعن و نفرین قرار دهید! با اینکار، فرهنگ و تربیت اسلامی خود را بیشتر نشان داده و ثابت می کنید که یک مسلمان واقعی هستید.
&H! U>€o6β1▬Z¶4өMµζ®7▼αɐ8P¥3±^5ﬞZˠ7ж9҈
دنبال‌کردن

هر نوشتهٔ تازه‌ای را در نامه‌دان خود دریافت نمایید.

به 1,252 مشترک دیگر بپیوندید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: