دانلود کتاب ممنوعه قرآن و اسلام و کج فهمی ما

کتاب «قرآن و اسلام و کج فهمی ما» نوشته «فرزاد جاسمی»

در جهان امروز با توجه به تاریخ خونبار این سرزمین و کشتارهای سبعانه و تبهکاری های چهار دهه گذشته، انسان حیران و سرگردان می ماند که بی مسوولیتی و وقاحت های بی بدیل سیاسی و اخلاقی پاره ای را چه نام دهد؟ پاره ای که غیر مسوولانه و وقیحانه ادعا می کنند و بر این ادعای مسخره و پوچ پای می فشارند که جنایت ها، تبهکاری ها، نسل کشی ها، چپاول و غارت کردن ها، ویرانگری ها، مثله کردن ها، مصلوب کردن ها، شمع آجین نمودن ها و نفی بلد نمودن های هزار چهارصد ساله ی گذشته بویژه فاجعه آفرینی های دستگاه خلیفه گری شیعه در چند سال اخیر ربطی به ذات و جوهره ی ذاتی اسلام ندارد! وقاحتی بیش از حد و خارج از تصور می خواهد که ادعا شود این مسلمانان و صنف فقیه و مجتهد و زاهد هستند که تبهکاری می کنند، فاجعه می آفرینند و با اعمال غیرانسانی و ضد بشری خود اسلام را بدنام و چهره مقدس و نورانی اش را تیره کرده اند! جنایت پیشگی شرم آوریست که این عده با سفسطه بازی از نقد سنجش گرانه و علمی می گریزند تا توجیه گر سلاخی انسان، انسانیت، آدمیت و اخلاق متمدنانه در قربانگاه و سلاخ خانه وهم و وحی باشند. پاره ای که بر تکیه بر شارلاتاتیزم واقعیت های تاریخی را لاپوشانی می کنند و قرآن را علاوه بر آسمانی خواندن، به دور از تغییر و تفسیر و دخالت های منفعت طلبانه افراد بشری می دانند!

دانلود کتاب «قرآن و اسلام و کج فهمی ما» نوشته «فرزاد جاسمی»

Quran va Islam va Kajfahmi

28 پاسخ

 1. درود
  ای کاش جایی هم بود که در آن مبارزان واقعی و سکولار در آن باشند و در مورد آغاز مبارزه وبراندازی گفتگو کنند.

  لایک

 2. درود. چطور میشود کتابهای ممنوعه ترجمه شده توسط خودم را برای شما بفرستم تا در دسترس عموم قرار دهید؟

  لایک

 3. درود بر همه من خیلی وقته دنبال کتاب رفیق آیت الله هستم…کسی میتونه کمکم کنه

  لایک

 4. داداش عزیز , سالها پیش وبسایت خبری بازتاب امروز چیزی گفته ازاین حرفها می زنند شما چرا مثل وحی منزل بارها این خبر را تکرار کرده ومی کنید .شما چرا گول چند نویسنده(به اصطلاح فیلسوف)خارجی ومقلدان انگشت شمار داخلی که بنا به مشکلات سیاسی طبل بی دینی می زنندرامی خورید ؟باورکن قضیه ی واکسینه شدن درست است چون همه ی کتابها ونوشته های سایت وآرش وزندیقش و….را که مطاالعه می کنی ,آخرش می رسی به پوچی.من که باانصاف بخواهم قضاوت کنم می گویم آدم را به مطالعه ی بیشتر وامی داردهمین وبس .

  لایک

 5. راستی حقیقت راستین چیست؟ ذرات اولیه ی جهان چگونه به وجود آمده اند ؟پیچدگیهای آفرینش مثل مغز قلب چشم ورنگها ورشد وتولید مثل وهزاران مساله ی دیگر که هرورقش دفتری است معرفت کردگار و…..قابل توجه خردگرایان نیست؟ آیا دگراندیش یعنی کج اندیش؟ اینها سوالاتی است که می خواهم شما فکرکنید وبدون حواله به کتب این سایت (چون همه را خوانده ام) جواب دهید .

  لایک

  • حقیقت راستین هرچه که هست قطعا جفنگیات خرافی و بدون منطق قرآن و دیگر ادیان مهمل ابراهیمی نیست.
   شما جزو خلقت گرایان هستید و هنوز کورکورانه پبرو چرندیات ادیان سامی بوده و در توهم باورهای منسوخ شده ای مانند آفرینش سیر می کنید، شمایی که بر اساس آیات چرند قرآن باور دارید آسمان و زمین در مدت شش روز خلق شده! آدم و حوا از گل درست شده اند! و زمین مسطح است 😆 نباید هم چیزی از دانش و منطق بدانید و دنبال حقیقت راستین در داستان های اتل متل قرآن باشید! و چیزی درباره نظریه های آکادمیک و تئوری های دانشیک و اثبات شده ای مانند بیگ بنگ و فرگشت (تکامل) ندانید.

   لایک

   • بینگ بنگت وتکامل رادردوران مدرسه خوانده ام خلقت گرا هم نیستم وفکر می کنم شما درعالم پوچی سیر می کنید وحاضرنیستید فکر خودتان را زحمت بدهید وبه کار بیندازید .خلقت آدم وحوا و6روزپیشکش .شما حتی حاضرنیستید درموردنظریه های آکادمیک وتئوریها هم فکر کنید .تمام عصبیت وتوهین وگفته های شخص جنابالی درسایت بدون تکرار ازدوصفحه بیشترنیست که آن هم بسیارکودکانه ومغرضانه است .ازعلم ودانشهای آکادمیک برای ما نگو که خیلی نخ نما شده دراین عصر حتی روحانیانی که این صفات را داشتند خبری نیست .همه مطالعه می کنند ودانش روز را بهتر ازشما واردند .فرق ما باشما درعلم زدگی وازخود بیگانگی است.من ازشما پرسیدم :راستی حقیقت راستین چیست؟ ذرات اولیه ی جهان چگونه به وجود آمده اند ؟پیچید گیهای آفرینش مثل مغز قلب چشم ورنگها ورشد وتولید مثل وهزاران مساله ی دیگر که هرورقش دفتری است معرفت کردگار و…..قابل توجه خردگرایان نیست؟ خواستم فکرکنی ودوستانه جوابی بنویسی.

    لایک

   • بسیار خوب جواب دادی. درود بر شما.

    لایک

  • و آنگاه پاسخ این سوالتان را در قرآن یافتید؟
   اگر اینطور است، لطفا آن پاسخ را (اگر منطقی و قابل اثبات عقلانی‌ست) برای ما هم شرح دهید تا هدایت شویم.
   چون من پنج بار کامل قرآن را از ابتدا تا انتها و با دقت و تدبر خوندم (سه بار ترجمه فارسی و دو بار متن اصلی عربی) و جالب اینکه با اعتقاد و ارادت هم این مطالعه (که حدود سه سال طول کشید) رو شروع کردم. ولی در نهایت چیزی جز مشتی ادعای پوچ، دروغها، دستورات ضدبشری و شرم‌آور، و تناقض‌های کودکانه در اون ندیدم. بطوریکه یک کافر کامل نسبت به این کتاب بی‌ارزش از پای مطالعه بلند شدم.
   حالا اگر شما حقیقت اقناع‌کننده‌ای در باب اون سوالتون در قرآن یافته‌اید، لطفا به بنده و سایر دوستان هم بفرمایید.

   و اما در باب ادعایتان به مطالعه همه کتابهای اینجا (!) که جسارتاً بعید می‌دونم راست گفته باشید؛ توصیه میکنم نخست کتاب «برهان علیت» رو بخونید که به سوالتون درباره منشا هستی توضیح داده.
   و سپس کتاب «مغلطه‌های روحانیون» رو بخونید. چرا که در این کتاب دقیقا به همین مغلطه شما – که می‌گویید چون علم هنوز نتوانسته تمام اسرار هستی را رمزگشایی کند، پس جهل کتب مذهبی را برگزینیم! – هم پرداخته و پاسخ کافی و وافی به این مغلطه و سایر مغلطه‌هایی که احتمالا در پاسخ به این کامنت من خواهید داد، داده است.
   هر دو کتاب نوشته نویسنده بسیار توانا جناب «ن.فخر» هستند و خوشبختانه فایل صوتی هر دو کتاب هم در صفحه ایشان موجود است.

   با سپاس

   لایک

 6. آقا خسته نباشید، نقی قوت. عجر کارهایت با آقا امام النقی المنقی . کارت عالیه. همین جور با همین انگیزه ادامه بده

  لایک

 7. تمام این کتاب ها چرت و پرت و دروغه….
  درود خداوند بر حضرت محمد ص و اهل بیت ایشان و همچنین امام خامنه ای…

  لایک

 8. ممنوعه گرامی دوست دارم به خاطر خدمت به بیداری هم وطنان کتاب با ارزش زیر را معرفی کنم.
  http://ketabnak.com/comment.php?dlid=37221
  قتل کسروی/نوشته ناصر پاکدامن
  نیز بنگرید اینجا را:
  http://www.kasravi.info/

  لایک

 9. دیدگاه شما روشن ولی منفی است زیرا شما باتوجه به ظواهرونظر مثبت به ضدارزشهای انسانی مانند سکس آزادروسپیگری خودفروشی ولواط(همجنسگرایی)ازدواج بامحارم(دروبلاگ آرش بیخدا)وبی اعتقادی به معاد وانجام هرکاری دور ازچشم قانون و…..فقط دارید لجبازی وعناد ورزی می فرمایید وگرنه قوانین اسلام تنهاحقیقت راستینی است که با جنایات وضدارزشها درستیز است..ما برخلاف گفته ی شما خشک مغز وواپسگراومتوهم نیستیم بلکه مخالف بی ناموسی وهوسرانی وزندگی پوچ وبدون هدف هستیم .آن نوشته را که آدرس دادی خوانده ام خودت هم می دانی امروز دارد برخلاف آنها ثابت می شود .نسبتهای ناروا دادن به اسلام فقط بارگناه شما را سنگین می کند ونتیجه ای ندارد .

  لایک

  • از آنجاییکه ذهن شما مسلمانان بر اساس تربیت اسلامی تان در زیر شکم خلاصه شده، در نتیجه مخالفان دین بربری اسلام را هم با همین دید و برچسب ها و تهمت های جنسی خطاب می کنید درحالیکه اتفاقا برعکس، تمام زندگی و تفکرات و آموزه های اسلام ناشی از عقده های جنسی، ذهن بیمار و تربیت کثیف و زن ستیز قرآنی است. دینی که پیامبرش یک پدوفیل و زنباره است که لیست بلند بالای زنان و کنیزانش در تاریخ مکتوب ثبت شده، در پنجاه سالگی با عایشه 6 ساله ازدواج و در 9 سالگی با او همخوابه شده، برای نوبت همخوابگی با زنان و کنیزانش آیه اختراع می کند و حتی به زن پسر خوانده خودش هم رحم نمی کند (ماجرای زید و زینب)، چند همسری، کنیزداری و فاحشه گری اسلامی صیغه (متعه) را ترویج می کند، باید هم مسلمانانی مثل تو تربیت کند که به مخالف چنین دین زن ستیزی تهمت های جنسی بزنی. اینجاست که دوباره همان سخن پیشین ما تایید می شود که وجود امثال شما اسلامگرایان برای شناساندن هرچه بیشتر چهره زشت اسلام بسیار بایستنی است زیرا خوانندگان با دیدن چنین دیدگاه های جفنگی، بهتر به افکار پست و بیمارگونه مسلمانان پی میبرند.
   امثال تو خردگرایان و مخالفان دین پلید اسلام را به ترویج بی و بندباری جنسی متهم می کنی، ولی هیچ پاسخی برای قوانین بیمارگونه جنسی و زن ستیزانه دینت که نمونه های کوچک آن اشاره شد نداری. شما اسلامگرایان فراموش می کنید بهشت اسلامی تان که در قرآن توصیف شده و در آن مسلمانان صبح تا شب با حوری های نار پستان (سوره نباء آیه 33) باکره هفتاد متری جفت گیری می کنند فرقی با فاحشه خانه ندارد، فراموش می کنید که در اسلام بویژه فقه پویای! شیعه صیغه و صدها آیات زن ستیز دیگر ترویج شده، فراموش می کنید همفکران و همکیشان عربتان در کشورهای مسلمان جهاد نکاح براه انداخته اند و جفت گیری دسته جمعی می کنند، فراموش می کنید رهبر انقلاب اسلامی تان شهوترانی (نفخیذ) با نوزاد دختر شیرخواره را هم در کتاب تحریرالوسیله اش به شما آموزش داده، فراموش می کنید از آغاز تا پایان کتاب های توضیح المسائل مراجع تقلیدتان با زیر شکم و احکام دخول و جماع سر و کار دارد.
   بنابراین، زین پس هر زمان خواستی از بیضه دینت با تهمت زدن به دگراندیشان به اصطلاح دفاع کنی، بیاد داشته باش که قرآن، احادیث، پیغمبر پدوفیل و امامان زنباره ات سرآمد بیماران جنسی بوده اند و هرچه بیشتر تلاش کنی گند این گنداب اسلامی را با برچسب زدن به منتقدان اسلام لاپوشانی کنی، بوی گندش با نمایان شدن ذات سیاه اسلام و مسلمانان بلندتر می شود:

   سکس و شرع و زن در تاریخ اسلام
   +
   اسلام کیش سکس و شهوت

   لایک

   • مدتهاست که به سایت ممنوعه وپیوندها سر می زنم ومطالب را می خوانم آنچه که درمورد وجود خدا درزندیق وکتابها می خوانم قانع کننده نیست .چون اگر خدا ودین وقیامت راازعقاید بردارند همه چیز ازجمله فساد وجنایت وآنچه از نظردینی غیر مشروع است بی اشکال می شود وهرکه زرنگتر باشد بهره مندتر می گردد تنها کافی است که گیرپلیس وقانون نیفتد .خواهش می کنم بدون تکرار آنچه دربالا ودرکامنتهای دیگرتکرار کرده ای نظرت رابرایم بنویسی.

    لایک

     • نوشته ی بیخدایی واخلاق جواب من نیست .ما هرگز نگفته ایم اگربیخدا دست ازانکاربردارد خداموجود می شود و…..خدا وجوداست , هستی است چه بیخدایا خداباوربگوید چه نگوید .دلیل اثبات زیاداست ولی به نظر می رسد خدا نیاز به اثبات ندارد .مانیاز به خودشناسی داریم تا اورا بشناسیم .بی اخلاق بودن هم به این دلیل است که بیخدا به هیچ جا بند نیست ازعاقبت اعمال ترس نداردبنابراین اخلاق فقط بستگی به منافع دارد .خداباور علاوه براین ازراه عبادت ودعا واعتقاد به معنویت وآخرت اخلاق خودرا تلطیف ورضای خدارانیز درنظر دارد و….به هرحال با توجه به کامنت قبلی من ازشما راهنمایی بیشتر خواستم.

      لایک

      • بنابراین اخلاق فقط بستگی به منافع دارد خداباور علاوه براین ازراه عبادت ودعا واعتقاد به معنویت وآخرت اخلاق خودرا تلطیف ورضای خدارانیز درنظر دارد و…

       افراد مذهبی بویژه اسلامگرایان تمام کارهایی که به اسم عبادت انجام می دهند فقط برای منافع شخصی خودشان در آخرت موهوم ادیان سامی است و آن چیزی نیست جز وارد شدن به بهشت خیالی ادیان سامی و جفت گیری با حوری های باکره 😀 دقیقا به همین دلیل است که خداباوران و دینداران بویژه مسلمانان جزو بی اخلاق ترین افراد بشریت هستند، زیرا فقط منافع شخصی برایشان مطرح است و با انسانیت و حقوق بشر دشمن هستند. یک انسان بیخدا، انسان دیگری را صرفا بخاطر دیدگاه مخالف به مرگ محکوم نمی کند، اموال وی را غارت نمی کند، توهین نمی کند درحالیکه آموزه های کثیف اسلام روزانه ده ها مسلمان تروریست انتحاری تربیت می کند که برای منافع شخصی شان که همان فاحشه خانه اسلامی بهشت است، صدها انسان بیگناه دیگر را الله اکبر گویان منفجر می کنند، دگراندیشان و پیروان ادیان و باورهای دیگر را مورد «فحاشی و توهین» قرار میدهند و برای حفظ منافعشان دروغ می گویند و زیر نام «تقیه» آنرا توجیح می کنند. بنابراین شما هم اگر کمی بیطرفانه و بدور از تعصب، کتاب ها و نوشتارها را مطالعه کنید به بسیاری از پاسخ هایتان می رسید: ارزش و خوبی در جهان بیخدا

       لایک

       • داداش چرا حرف خودم رابه خودم برمی گردانی ؟!!!!!!!!گفتم وسیله ی داشتن اخلاق خوب به تمام معانی آن ,عبادت ,دعا ورضای خداوند است واعتقاد به اینکه همه جاخداهست وناظر به اعمال انسان می باشد درتلطیف اخلاق وانجام کارهای نیک موثراست .تنها چیزی که مسلمان به فکرش نمی رسد همین اوصاف مسخره ایست که بیخدایان درموردحورعین وجفتگیری و….به صورت تهمت وارد می کنند .بیخدایان به ندرت می توانند اخلاق وعدالت داشته باشند مگربرای منفعت شخصی.اگرانصافی بود تا حال شما هم به عقل ووجدان خود مراجعه کرده ودست از این تلف کردن بیهوده ی عمربرداشته بودید.

        لایک

        • گفتار و رفتار مسلمانان در همه جای دنیا بویژه کشورهای اسلامی نشانگر تربیت و اخلاق اسلامی است. آیات قرآن هم در توصیف بهشت اسلامی کاملا روشن و غیر قابل انکار و ماله کشی است و از آنجاییکه شما اسلامگرایان پاسخی برای قوانین وحشیانه دین تان و کارهای غیراخلاقی که انجام می دهید ندارید، مرتبا بیدین و بیخدایان را به بی اخلافی متهم می کنید.

         اگرانصافی بود تا حال شما هم به عقل ووجدان خود مراجعه کرده ودست از این تلف کردن بیهوده ی عمربرداشته بودید.

         کاملا آشکار است که شما نیز مانند دیگر اسلامگرایان، تنها نگران آگاه شدن مردم بویژه جوانان هستید وگرنه نیاز نیست نگران تلف شدن عمر ما باشید! شما همان مشغول استفاده بهینه از عمرتان پای منبر و در راه الله مدینه باشید! و از عقلتان همچنان در راه توضیح المسائل و چاه فاضلاب جمکران استفاده کنید و با آموزه های خرافی دگراندیشان کاری نداشته باشید! 😀

         لایک

         • باسلام به ممنوعه عزیز ,به سلامتی شماجوانان ما آگاه شده اند .اتفاقا نوشته ها وکتابهای شما دقیقا مثل واکسن می ماند (واکسن که می دانیدمیکرب ضعیف شده……)باخواندن آنها به راحتی دربرابر انواع شبهات وانحرافها (میکربها وویروسهاو….)واکسینه ومقاوم شده ومی شوند .غذاهای تقویتی (کتاب ونوشته ی دینی وعلمی…)نیز به وفورهست .ما اصلا نگرانی نداریم دینداری ومعنویت کارخودش را می کند .دوای روح وروان است .کسی که مدتی ازآن دورشود روان پریش می شود دوباره برمی گرددوبه آرامش می رسد .کسی هم که برنگردد به زیان خودش است وما نگران نیستیم فقط وظیفه ی خودراانجام می دهیم .دوست داریم شما هم برای آرامش وعاقبت خودتان به جمع مسلمانان بپیوندید.

          لایک

         • نوشته ها وکتابهای شما دقیقا مثل واکسن می ماند (واکسن که می دانیدمیکرب ضعیف شده……)باخواندن آنها به راحتی دربرابر انواع شبهات وانحرافها (میکربها وویروسهاو….)واکسینه ومقاوم شده ومی شوند .

          «رشد خداناباوری و بی‌دینی» در ایران: وب‌سایت خبری ‪»‬بازتاب امروز» در گزارشی که روز شنبه (۱۹ ژانویه/ ۳۰ دی) منتشر کرد از گسترش روزافزون تظاهر به خداناباوری در شبکه‌های اجتماعی توسط نسل جوان ایرانی خبر داد…. بازتاب امروز در بخش دیگری از گزارش یادشده می‌افزاید تعداد زیادی از کسانی که در شبکه‌های اجتماعی در توصیف اعتقادات دینی خود از واژه «غیر معتقد» استفاده می‌کنند، در خانواده‌های مذهبی به دنیا آمده‌اند، این روند با وجود این در حال گسترش است…. 😀

          دوست داریم شما هم برای آرامش وعاقبت خودتان به جمع مسلمانان بپیوندید.

          😆

          لایک

        • دوست عزیز یعنی بیشتر ژاپنی ها (لازم به ذکر است مردم ژاپن اخلاق مدار ترین مردم دنیا هستند) و یا بودایی ها که به موجودی به اسم خدا اعتقاد ندارند همه در منجلاب بی اخلاقی کپک زدند؟

         لایک

       • حتی حرفات هم با هم تضاد داره باز ادعای تحقیق و روشنفکری هم داری. ( یک انسان بیخدا، انسان دیگری را صرفا بخاطر دیدگاه مخالف به مرگ محکوم نمی کند، اموال وی را غارت نمی کند، توهین نمی کند😂😂😂) بعدش چی گفتی(درحالیکه آموزه های کثیف اسلام روزانه ده ها مسلمان تروریست انتحاری تربیت می کند😲😲😲). جالب شد.
        عاقلان را اشارتی کافی است

        لایک

    • با سلام اگر انسان همیشه و همجا و در انجام هر کاری انسانیت را در نظر بگیرد
     هیچ عمل نادرست و اشتباهی اتفاق نمی افتد

     لایک

 10. اگر بگویم به محض نوشتن کتاب یا مقاله جدید آن را دانلود کرده ومی خوانم شاید باورتان نشود .علاوه بر ممنوعه نوشته های آرش ها وزندیق ووو ولی همینکه تمام شد وکمی درباره ی مطالب کتاب فکرکردم احساس می کنم مقداری حرف کودکانه خوانده ویا شنیده ام ودربرابر عظمت وبزرگی هستی مانند برف روی آتش آب می شود ویک نوع پوچی را احساس می کنم که توسط افراد ولنگار وبی مسئو لیت ارائه گردیده .باوجود این دوباره پس ازچندی به سراغ سایتهای اینچنینی می روم وباز هم به سراغ مطالب جدید .ولی یک چیز برایم مشخص است وآن هم داشتن عناد ولجاجت تعدادی افراد است که راست ودروغ می بافند تا دین ومقدس زدایی کنندواین کار چون توهین به عقاید همه ی مردم است همیشه باشکست روبرو می شودنظرشما چیست؟

  لایک

  • دیدگاه ما در این زمینه بسیار روشن و مثبت است
   چراکه در راه مبارزه با دین پلید اسلام و قوانین انسان ستیز قرآن، اتفاقا بودن افراد خشک مغز و واپسگرایی مثل شما برای نشان دادن چهره سیاه اسلام بسیار بایسته است زیرا بودن امثال شما نه تنها کار ما را برای شناساندن ذات دگراندیش ستیز اسلام آسانتر می کند، بلکه خردگرایان و کسانی که بدنبال حقیقت راستین هستند بیشتر با این واقعیت آشنا می شوند که آموزه های اسلام چگونه یک مسلمانان را به موجودی جزم اندیش و متوهم و فحاش تبدیل می کند که بجز دگراندیش ستیزی و تکرار مغلطه نخ نما شده توهین به مقدسات کار دیگری بلد نیست.
   بنابراین تا می توانید کتاب ها و نوشته ها را بین دوستان و همفکرانتان گسترش دهید تا آنها هم درباره آنها اندیشه کنند و ما را هرچه بیشتر بسوی شکست سوق دهند! 😀

   لایک

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: