دانلود کتاب ممنوعه وصیت نامه خدا

کتاب «وصیت نامه خدا» نوشته «هوشنگ معین زاده»

در گستره ی جولان اندیشه درباره خدایی که تاکنون در باره اش جز توصیف صفات وی، سخنی نگفته اند و هیچکس هم او را تعریف نکرده است، چه پیغمبران و عارفان، چه فیلسوفان و اندیشمندان. آنچه از دید صاحب نظران پنهان نیست، این است که در هیچ یک از متونی که درباره خدا مطلب نوشته شده، حتا کتب به اصطلاح «آسمانی»، خدا تعریف نشده است بلکه همه ی آنها در شرح و تفسیر صفات او بوده است. خداباوران هم که خدا را خالق، دانا و توانای مطلق می دانند، در هیچ کتابی نخوانده و از هیچ کسی نشنیده اند که این خالق دانا و توانای مطلق چیست و کیست؟ از کجا آمده است؟ در حالیکه لازم بود پیش از توصیف هنرنمایی های خدا، خود او را تعریف می کردند تا ببینیم خود او چیست و کیست؟ برای نمونه وقتی خدای مسلمانان به زبان صریح خود در قرآن گفته است، پیغمبر اسلام که رسول او بوده: (نه غیب می داند، نه فرشته است و نه خزانه های خدا را در دست دارد)، معلوم نیست به چه دلیلی بعضی ها فکر می کنند که بستگان پیغمبر اسلام و نوادگان دختری او صاحب چنان کرامات و معجزاتی هستند که می توانند بیماران را شفا دهند، فقرا را ثروتمند کنند، ظالمان را به سزای اعمالشان برسانند، شفیع آمرزیده شدن گناهکاران شوند و بسیاری کارهای غیرممکنی که خود پیغمبر اسلام هم از انجام آنها عاجز بوده، این عزیز کرده های بی جهت قادر به انجامش هستند؟ کسانی که در زمان حیات خود حتا قادر به حفظ جان خویش و فرزندانشان نبوده اند.

دانلود کتاب «وصیت نامه خدا» نوشته «هوشنگ معین زاده»

51 پاسخ

 1. سلامو خسته نباشید.قبلا تو اینیستا وتلگرام.کانالی به همین اسم(نگاهی نو به اسلام) و بیشتر بدانیم بود که تو دومیش کتابهای محشری بود.ولی الان دسترسی ندارم.کسی لینکشو داره

  لایک

 2. با سلام من خیلی وقت دنبال بعضی از این کتاب ها بودم ولی پیدا نمی شد به خاطر ممنوع بودن و ضد عربهاممنون ازتون

  لایک

 3. به شما افتخار میکنم دوست عزیز بنام ممنوعه.
  هر روز به سمت ازادی نزدیک و نزدیک تر می شویم.
  دوستان من اکثرا مثل من هستند.
  به امید ازادی کامل و کامل.
  در ضمن بزودی اسم خود را عوض میکنم ببخشید از این اسم. (:
  گفتم یه کامنتی بزارم دل بعضی ها بسوزه. ممنون از شما هموطن گرامی
  لطفا تاییدش کن. (-:

  لایک

 4. این همه ک تو گفتی برای جامعه ی پست و فرومایه اعراب بود چ ربطی داشت ک ب دیگر کشورهای جهان حمله کنند و قتلو قارتو چپاول بپردازند و بچه ها مردم را ب کنیزی و قلمان گری و ب قصد تجاوز ب انها از خانوادیشان دور کنند و هزاران کیلومتر انطرف تر بفروشند هزاران ایه از مهربانی بیاوری نمیتوانی توجیح کنی برده داری وکنیز داری و تجاوز ب کودکان را

  لایک

 5. من این کتاب خوندم، در اینکه ادیان و مذاهب چیزی جز دروغ و سو استفاده از مردم نیست شکک ندارم، و میگم که قرآن کتاب خدا نیست ولی مخالف موجودیت خدا نیستم و به وجود خدا باور دارم، چون مطالب کتاب نتونست منو قانع کنه، اینکه علم ثابت کرده که بینگ بنگ باعث وجود زمین و منظومه شمسی هست قبول اینکه انسان موجودی تک سلولی هست قبول، ولی جواب این سوال چی میشه
  هر علتی معلولی داره پس پس عالم هستی هم معلول و خالق داره، و اینکه اگه اینارو کنار بگزاریم و فقط بر اساس نظم آفرینش پی بوجود پروردگار میبریم، مثلا اگه زمین از خورشید دور تر یا نزدیکتر بود چه اتفاقی میفتاد یا گردش زمین به دور خود. و خورشید این نظم طبیعت است که باعث وجود زندگی هست و گرنه زندگی هم نبود، و مطمئنا کهکشان و مخلوقاتی که با این نظم و ترتیب به وجود آمدن خالق داشتند، غیر از این امکان نداره

  لایک

  • درود کورش جان
   پیشنهاد میکنم کتاب کم‌حجم «برهان علیت» نوشته «ن.فخر» را مطالعه بفرمایید.
   این نویسنده با بطریق علمی و فلسفی ولی به زبان بسیار ساده و همه‌فهم به مسئله وجود خدا و نیز تطبیق یا عدم‌تطبیق خدای واقعی (احتمالی) با خدای ادیان توحیدی توضیح داده‌اند.
   این کتاب بصورت داستان‌گونه و پیگیری مناظره‌ای که بین دو قهرمان کتاب اتفاق می‌افتد، تمام جوانب برهان‌های اثبات وجود خدا را (مثل «نظم» که اشاره کردید) تشریح می‌کند.
   خوشبختانه این کتاب در همین سایت وجود دارد و کافی‌ست در لیست نویسندگان پایین همین صفحه، روی نام ن.فخر کلیک کنید.
   و باز خوشبختانه فایلهای صوتی کتاب هم اخیرا در قسمت «نظرات» همان صفحه اخیراً قرار داده شده.
   از این نویسنده دو کتاب بسیار باارزش دیگر هم با نامهای «مغلطه‌های روحانیون» و «سفری به دل ادیان» در صفحه مربوط به او وجود دارد که آنها هم بی‌نظیر و بسیار دقیق و اقناع‌کننده اند.
   درود بر شما

   لایک

  • خب من خودم نه این وریم نه اونوری و یک اگنوستیکم ولی با برهان علیت به خدا نمیرسیم بلکه به چرخه بینهایت از خالق و مخلوق میرسیم چون باید بگیم اگر همه چیز علتی دارند پس علت خدا چیه و اینجا یا باید به برهان علیت پایبند بود تا بینهایت رفت یا با تعصب و عقیده تا به خالق این دنیا رسیدیم بایستیم

   لایک

  • کی گفته جهان دارای نظم است ؟ اتفاقا در بی نظمی کامل به سر می برد و همچنین به وجود آمدن انسان و حیوانات و نباتات حاصل بی نظمی است ، هر لخطه ممکنه شهاب سنگی مثل ۶۰ میلیون سال پیش با زمین برخورد کنه و کل این نظم و زندگی دود شه و به هوا بره ، انگار نه انگار که وجود داشته ، اگه کمی تفکر کنیم در زندگیه روزمره ی خودمون و همین زمینی که عمر ما در اون می گذره هم ، نه نظمی وجود داره نه عدالتی و نه مساواتی 🤔

   لایک

  • سلام ، شما می فرمائید هر علتی معلولی داره پس علت وجود خدا چیست ؟ خدا رو کی به وجود آورده ، ؟ این سلسله ادامه داره ، پس فکر می کنم نبودن خدا معقول تر از وجودش هست ، جدا از اینکه علم هم تقریبا ثابت کرده که پیامبران و کتاب هاشون پر از تناقض و اشتباهات فاحش می باشد که از خداوند قادر و مطلع به همه چیز و خالق بعیده که مثلا ندونه زمین گرد و کرویه و یا خورشید در آب گل آلود غروب نمیکنه یا کوهها میخ زمین نیستند یا آسمان نداریم و این جو هست که فکر می کنیم آسمانه و …. با احترام به عقاید جنابعالی 🙏🌹

   لایک

 6. با سلام خدمت همه
  من کمی از مطالبتون رو خوندم ونظرم نسبت به بحث شما اینه که شما نمیتونید هم دیگر را عوض کنید وباید عرض کنم که اسلامی که شما از بیخو بن ان را قبول نمی کنید روز به روز دارد پیشرفت میکند در همه دنیا وتمام کسایی که دارن روی این کار میکنند یک انسان کاملا عادی هستند وفقط چند کتاب بیشتر خوانده اند ومعصوم نیستند که تمام کاراشون بدون اشتباه باشد .
  در تاریخ چند بار پیامبران ومعصومین خواستند حکومت الهی را اجرا کنند ولی از شعور ما انسان ها خارج بود وما ان را پس زدیم چون کشش ان را نداشتیم و طولانی شدن این زمان برای رسیدن ما به ان ظرفیت است و من به جرعت می گم تمام مخلوقات به خدا اعتقاد دارند حتی ان ابلیس که بعضی یا ان را می پرستند از خیلی ها بیشتر به وجود خدا وقدرت ان اعتقاد دارد..

  لایک

  • شتر درخواب بیند پنبه دانه
   پس ایرانی هائی که با وجود ممنوعیتها و بگیر و ببندها در معابد مختلف کلیساها و زرتشتی ها و غیره وغیر… تغیر دین میدهند و اگر خطرها و ممنوعیتها را بر دارند حتی پدر بزرگوارت هم
   سگ پرستی را به اسلام عرب که خدایش فقط عربی میفهمد ترجیح خواهد داد
   سری به کلیساها و معابد دیگر بزن شاید شهامت پیدا کنی و سرت را از زیر برف بیرون اوری

   لایک

  • من فردی معتقد به اسلام بودم و الان دیگر فردی معتقد به این دین نیستم و مثل من بسیار ها بسیار ها هستند و روزانه علم آنها را به راه روشنی هدایت میکند و از تاریکی دروغ و افسانه انها را دور میکند.

   لایک

 7. ممنون بابت کتاب ها و زحمتی که برای آگاهی دادن می کشید.

  لایک

  • اگر در اقیانوس بیکران داری غرق میشی و صدایه کمک سر میدهی و هیچ کس یاریت نمیکند یعنی نیست که کمک کند ناگهان تخته چوبی اندازه خودت به دست وپات بر میخورد و تو بویسله ان نجات پیدا میکنی این یعنی توکل نگران گفته ها نباش مردم چیزها زیاد گویند ولی تویی که باید بیندیشی ….

   لایک

   • شما تو اقیانوس داشتی غرق میشدی و تکه چوبی تو رو نجات داده، و یا کسی رو میشناسی این اتفاق افتاده براش…. این چرت و پرت ها رو بزارید کنار یکم از مغز اتو کشیده و آکبندتون استفاده کنید.

    لایک

 8. درود بر شما والای فرهیخته پارسی. یک آریایی (آرمین)
  من به مرور زمان دریافتم که نزدیکترین راه برای رسیدن به آگاهی و نجات ازبیماری اسلام، اینست که میبایست از هزیان نامه تازی بصورت پادزهر این سم مدد گرفت.
  نسک های بسیاری وجود دارد که در باره این افت انسانی اسرار هویدا میکنند اما پیش و بیش از هر واکنش اپتدا زمینه سازی برای از اسلام بیرون آمدن لازم است.
  برای ایجاد زمینه مناسب و بیدار کردن ازیزانمان:
  ۱- سه چهار نفر از نزدیکان یا دوستان که کشش به گفت و شنود دارند و گاهی شکوه و شکایت نیز میکنند گرد هم میاوریم. (یک گروه سه چهار نفره ). به گفت و گو مینشینیم.
  وسیله لازم برای این کار یک جلد از هزیان نامه تازی، چه بسا با برگردان «الهی قمشه ای » جدا و سرفنزر از تمامی ماله کشیدنها و وبر برگردان درست، بهترین وسیله است برای شناخت هرچه بیشتر اسلام که آنرا در کنارمان میگیریم. به روشنی با متلب روبرو میشویم که غرز از گرد هم آمدنمان برای درک مهتوای اسلام از طریق قرآن است.
  ۲- سوره ای از پیش مرور کرده را پیشنهاد میکنیم و خود یکی دو آیه از ان سوره را با شکیبائی میخوانیم و نذر دیگران را در باره آیه (های) خوانده شده میپرسیم. اگر موافغیم، نذرات بیان شده را تائید و اگر هم، هم آرا نیستیم اندیشه خود را باز گو میکنیم . در ابن میان آرامش، سبر و هوسله، مجال درک متلب را به ما میدهد. در لابلای رفتار و گفتارمان نباید رد پائی از دشمنی و خود برتر بینی وجود داشته باشد. و اگر نه هدف فراموش میشود. به ویژه اگر به دنبال روشنگری هستیم. اگر به خشونت در گفتار و پشتیبانی از خرافات اسلامی برخوردیم، از فرمول «از کجا میدانیم»? و «چرا باید به شنیده ها تکیه کرد و پذیرفت»? «که میگوید و چه میگوید » ? » آیا این گفته با خرد جور در می اید » ? » آیا چون به دید زمینی متالب خنده دار بنزر میاید، باید در به در دنبال توزیهات آسمانی بگردیم» ? را به میان میاویم. » پس خرد برای چیست» ? «خردمند بودن چه مفهوم دارد» ? و» اندیشیدن به چه کار میاید» ? اینها از زمره سوالاتیست که میشود گفتگو را پر مهتوا کرد.
  از گذشته، فرهنگ و باورهای مردمی و ملی سخن به میان میاوریم. پارسی بودن، مورد احترام بودن، در تاریکی جهل فرو رفتن را باز میکنیم. آغاز و ادامه اش را جستجو کرده با حال امروز خودمان در جهان امروز مغایسه میکنیم.
  برای درک هر چه بیشتر هزیان نامه تازی، این مجون بزک شده انسان ستیز, سوره ها و آیات انسان ستیز خود سرانه راهزن را که پیش از آغاز گفتگو مرور کرده ایم به میان میاوریم و باز میکنیم، به جزئیات توجه بیشتری میدهیم. اگر به ماتلبی بر خوردیم که غابل فهم نبود، زود نمیگوییم که ایراد از ماست و ما نفهمیم. برای درک ان بخود فرست کافی میدهیم. سوره های سفیهانه که به درایت انسان اهانت و به زندگانی انسان لتمه میزند بیرون میاوریم. سوره هائی که دستور کشت و کشتار دیگران را سا در میکند و پایه اخلاقی و انسانی درستی نیز ندارند. سوره ها و آیه هائی که در آنها مدام دستور بکشید، ببرید، قطع کنید، از کاسه در آورید نبود کنید و …. را بیرون میاوریم و مورد چون و چرا قرار میدهیم.
  در سوره هائی که د ر باره زندگی غریزی و زن بارگی راهزن، در خلوت شهوت پرست و زیستن هغیرش میگذرد اندیشه میکنیم و آنگاه الله فاسد تازی را زیر سوال میبریم که آیا این چه پیامی و این چه پیام آوریست? الله تازی را با پروردگار پارسیان بسنجیم. از خود میپرسیم که آیا رفتار ملای تازی این راهزن بیابان گرد با اوسول باور پارسی و منش ما که روزی روزگاری، در گفتار، پندار و اندیشه نیک بود، مغایرت ندارد?
  پس از چندی نه بس تولانی، هر کدام از این چند نفر که در گفتگو در باره اسلام با هم نشسته ایم ، به تنهائی خواهیم توانست چراغی فروزان برای راه گشائی و روشن گری دیگران، برای هدف والای به سر منزل مغسود رسیدن که همانا پارسی بودن و پارسی اندیشیدن در ایرانی آزاد و سر بلند خالی از تازی.
  دو نسک برای آشنائی بیشتر با اسلام که هرد را میتوان از رایانه «دانلود کتاب های ممنوعه» دانلود کرد.

  ۱-کورش بزرگ و محمد ابن عبدلله از فرزانه دکتر مسعود انصاری
  ۲- آیا قرآن کلام آفریدگار است » خاموش»
  پیروز باشیم.

  لایک

 9. ای عزیزان من. اگر ایمان به خدا و خداوندی دارید چه خوب و اگر ندارید چه خوب. باید به نظر همه احترام گذاشت.

  لایک

 10. از اینکه خدمت قرآن رسیدید و مطالعه کردید(هرچندمختصر) خوشحالم .
  *حضرت رسول اکرم(ص) فرمودند : من برانگیخته شدم تا مکارم اخلاق را کامل کنم.*
  اما در مورد حقانیت قصص قرآنی باید گفت شواهد تاریخی گواه این مسأله اند .
  همچنین به گواهی تاریخ پیامبر اسلام فردی » بی سواد و امی » بوده اند ، و انتشار اشعاری بی نظیر که به گفته قرآن هیچ بشری نمی تواند مانند آن بیاورد(سوره اسرا آیه ۸۸ – سوره هود آیات ۱۳و ۱۴) ، آن هم بدون هرگونه انگیزه شخصی امری محال است .
  مگر در قرآن چه گفته شده ؛ غیر از اینکه خدا را پرستش کنید نه غیر خدا را ؛ به پدر و مادر خود احترام بگذارید ؛ کم فروشی نکنید ؛ زنا نکنید ؛ دروغ نگویید ؛ دزدی نکنید ؛ یتییمان را نوازش کنید ؛ و . . .
  و این ها هیچکدام برای پیامبر سودی ندارند ، بلکه باعث اصلاح فرد و جامعه می گردد .
  بنابراین باید پذیرفت که قرآن از طرف خدا برای هدایت بشر نازل شده است .
  حال آیا خداوند با حکمت بی پایان خود ، داستانی غیر واقعی را در سخن خود می آورد؟ پس نتیجه می گیریم که این ها همه وقایع تاریخی هستند هر چند برای بعضی غیر قابل قبول باشد .

  لایک

  • از معروف ترین سفسته های مسلمانان که اگر می گویید قرآن کتاب آسمانی نیست، سوره ای مثل قرآن بیاورید! درحالی که در همان قرون اولیه اسلام کسانی چون ابراهیم نظام یا عباد بن سلیمان مدعی شدند که می توانند نظیر قرآن یا حتی بهتر از آنرا بنویسند و نمونه های نثرهای فصیح تر از قرآن را هم نام بردند که از مهمترین آنها ترجمه های عربی ابن مقفع بود. بنابراین آوردن سوره ای مثل قرآن و حتی بهتر از آن از همان روزهای اول اسلام کار بسیار راحتی بود:
   دانلود کتاب الفرقان الحق
   +
   سفسته سوره ای مثل قرآن بیاورید!

   در قرآن صدها مورد خرافی و ضد انسانی هم وجود دارد که امثال شما نمی خواهید آنها را ببینید از جمله:
   آیات فحاشی: (سوره بقره – آیه 65 – سوره مائده – آیه 60 – سوره توبه – آیه 28 – سوره فرقان – آیه 44 و …)
   +
   آیات جنایی: (سوره توبه آیه 123 – سوره محمد آيه 4 – سوره احزاب آیه 61 – سوره مائده آیه 33 و …)
   +
   آیات برده داری: (سوره روم آیه 28 – سوره نحل آیه 75 – سوره معارج آیات 29 و 30 – سوره المومنون آیه 1 تا 7 و …)
   +
   آیات زن ستیزی: (سوره نساء آیه 3 – سوره نساء آیه 11 – سوره نساء آیه 15 – سوره نساء آیه 24 و …)
   +
   آیات خرافی: (سوره نمل آیات 18 تا 23 – سوره حجر آیه 27 – سوره انبیا آیه 81 – سوره سبا آیه 12 و …)
   +
   آیات بی عدالتی: (سوره الرعد آيه 33 – سوره الزمر آيه 23 – سوره فاطر آيه 8 – سوره الاعراف آيه 186 و …)

   لایک

   • ممنوعه جان جان فرزاد پاک نکن شما که طرفدار آزادی وبحث آزاد هستید اگر هم میگی ما مسلمانها به کافر بد وبیراه می گوییم حق داریم.بذار بحث ادامه پیدا کند .از این به بعد دراصول وعقایدباشما بحث خواهم کرد.

    لایک

    • جنابالی مثل اینکه اینجا رو با فرومهای در پیت اسلامی اشتباه گرفتی که اسپم وار دیدگاه های مهمل و توهین آمیز میفرستی و دیدگاه های چند سال پیش کاربرانی را که دیگر شاید امکان پاسخگویی ندارند را نبش قبر میکنید! و جالبه که خودت هم اعتراف میکنی مسلمانها به دگراندیش فحاشی می کنند.
     بنابراین زین پس دیدگاه های یاوه ای که خالی از هرگونه سند و مدرک دانشیک و تاریخی است و صرفا نبش قبر و حمله شخصی، نصیحت، دعا و نفرین و پرسش های بی معنی است به عنوان هرزنامه نشانه گذاری شده و بی درنگ پاک خواهند شد.

     لایک

     • ممنوعه جان من گاهی اوقات غیر از کتابها وگفته های شما سری هم به بقیه ی قسمتها می زنم مثل سنبلعلی وزندانی کهریزک . آیا واقعا بودن چنین هزلیات وچرندیاتی در سایتی که مدعی خرد گرایی است درست است؟من وقتی اینها رامی خوانم افسوس می خورم واز خود می پرسم آیا انسانی به این پوچی هم احساس انسانی دارد؟آیاخوبی , شرف وناموس نزد اینها هم معنی دارد؟اگر گفتار هرزی مانند اینها مورد پسند شما نیست چرا حذف نمی کنی ؟درغیر این صورت دلیل بودن اینها در سایت چیست؟باور کنید نصیحت نمی کنم .فقط نیتم خیر است.شما هر چه می خواهی به من حمله وتوهین کن ولی برای رضای خدا این همه هرزگوییهای مضررااجازه نده.

      لایک

      • جناب رحیمی
       شما به اشتباه گمان می کنید سایت ها و وبلاگ هایی که در بخش پیوندها معرفی شده اند بخشی از وبلاگ ممنوعه هستند! در صورتی که اینگونه نیست و هر کدامشان جداگانه مشغول فعالیت بوده و اینکه چگونه و با چه شیوه ای با خرافات دینی مبارزه می کنند به خودشان باز می گردد و بودن لینک آنها لزوما به معنای مورد تایید یا رد بودن نیست. هرچند به تمسخر گرفتن برخی باورهای اسلامی بویژه بسیاری از احادیث شیعه گری یا سنی که براستی مسخره و توهین آمیز هستند، نوعی مبارزه برای شکستن قداست پوشالی آنهاست و در کنار نقد علمی و آکادمیک اسلام بایسته است!

       من وقتی اینها رامی خوانم افسوس می خورم واز خود می پرسم آیا انسانی به این پوچی هم احساس انسانی دارد؟آیاخوبی , شرف وناموس نزد اینها هم معنی دارد؟

       این نوشتارها و کتاب را مطالعه نمایید:
       بیخدایی و اخلاق
       +
       آیا دین ضامن اخلاق در جامعه است؟
       +
       ارزش و خوبی در جهان بیخدا

       لایک

       • جناب ممنوعه ما با خرافات مخالف هستیم این خرافات اکثرا عادات ورسوم اقوام مختلف هستند که به عللی سر از د ین درآورده .مقدس مآبان نادان نیز به آن دامن زده وبه صورت یک امر مقدس نمایان گردیده اند.درزمان فعلی این مسائل کم اهمیتند وارزش چندانی ندارند .بنا براین به بهانه ی مبارزه باخرافات نباید به هرز گویی ومسخرگی به قیمت زیر پا گذاشتن ارزش .آبرو وناموس مبادرت کرد به طوری که بوی نوشته ها وفیلمهای مستهجن استشمام گردد.به نظر من نوشته های پیوند سایت مانند فاضلاب میماند که درمیان شهر طغیان کرده باشد من وشما باید مجهز به چکمه ووسایل دیگر جلوی این لجن را بگیریم تا دیگر قسمتها را آلوده نکند .

        لایک

        • نخیر جناب رحیمی! اتفاقا خرافاتی که ما آنها را به چالش کشیده ایم همگی خرافات قرآنی هستند که با هیچ عقل و منطق و دانشی سازگار نیستند. جانوارانی که صحبت می کنند! کشتی نوح! (کشتی یوگی و دوستان) پرواز محمد به فضا با الاغ بالدار! تبدیل شدن مردم به خوک و بوزینه! ملکه صبا و سلیمان! زندگی یونس در شکم ماهی! (پدر ژپتو) خواب 300 ساله اصحاب کهف! گوساله سامری و ده ها داستان های اتل متل دیگر. و از آنجاییکه مسلمانان هیچ پاسخی برای توجیه و رفع و رجوع این خرافات ندارند، با معجزه خواندن این موهومات همه چیز را به خدای موهومی دیگر حواله می دهند! آیا باور باشتن به این خزعبلات در دنیای امروز که عصر ارتباطات و تکنولوژی و فضا می باشد مسخره نیست؟
         خرافات موجود در فرقه شیعه گری که دیگر جای خود دارد و آس مهملات آن، مهدی موهوم است که هنوز پس از هزار و اندی سال در چاه فاضلاب جمکران گیر کرده!

         لایک

         • تمام مشکلا ت روشنفکران ما علم زدگی است.در نوشته ی بیخدایی واخلا ق نیز نوشته ……واین خدای آنها که نه فیزیک نازل کرده است , نه شیمی ,نه دموکراسی,نه حقوق بشر……به محض برخورد بادنیای علم از خود بیگانه می شوند وعنان از دست می دهند . جهان خیلی عظیم وبی منتهی است وعلم انسان که فقط بسته به محسوسات است خیلی ناچیز ودرحد گذران زندگی می باشد .حکایت آن فیل است (تمثیل مولوی)که دراتاقی تاریک بود وچند نفر که فیل ند یده بودند داخل اتاق تاریک شدند تا فیل را بشناسند هرکدام قسمتی از بدن فیل رالمس نمود وتصوری از فیل درذهن ترسیم کردند.یکی ستون دیگری لوله ای وبادبزن و…دم از قانون طبیعت زدن وعلم وتکنولوژی خیلی نخ نما شده .قانون طبیعت بدون قانون گذار سفسطه است . فیزیک وشیمی وریاضی وتمام علوم حسی ومادی فقط جزئی ازطبیعت است که به عقیده ی ما آفریننده به ودیعه گذاشته وفکر بشر را قادر ساخته تا برای زندگی کشفشان کند .
          ابر وباد ومه وخور شید وفلک درکارند تا تونانی به کف آری وبه غفلت نخوری.مانع پیشرفت علم هرگز دین نیست.دین همیشه مایه ی آرامش بشر بوده وهست.

          لایک

         • باز هم که بجای پاسخ دادن، به بیراهه زدی جناب رحیمی! من از شما پرسیدم شما که به داستان های مهمل قرآنی باور دارید و ادعا می کنید تمامی علوم در قرآن بدست الله مدینه نازل شده! چگونه آنها را توجیه میکنید؟! بدون حواله دادن به معجزه و خواست خدا و این قبیل پاسخ های ناشیانه و آخوندی، اثبات پذیر بودن یکی از آنها را نشان دهید.

          .مانع پیشرفت علم هرگز دین نیست.دین همیشه مایه ی آرامش بشر بوده وهست.

          پاسخ شما در مقدمه کتاب تولدی دیگر و پس از 1400 سال دکتر شفا آمده است.
          کدام کشور مسلمانی بوده که با بکار بردن قوانین 1400 سال پیش اسلام، خدمتی به دانش و بشریت کرده باشد؟ شما یک کشور مسلمان معرفی کنید که با دین به پیشرفت علمی و کشفیات دانشیک رسیده باشد و یا دانشی را از قرآن و احادیث کشف کرده و به دنیا ارائه داده باشند! آیا جز این است که تمام کشورهای مسلمان جزو کشورهای عقب مانده و مصرف گرا هستند و بجز تروریست پروری و زن ستیزی و خشونت و اتفاقا ستیز و دشمنی با علم، هیچ خدمت دیگری به جامعه خودشان و دنیا نکرده اند و این روند از گذشته تاکنون همچنان ادامه داشته است.: آیا اسلام برای ایران علم آورد؟
          در طول تاریخ تمام روحانیون ادیان سامی دشمن دین و دانش بوده و هستند. از جنایت های کلیسا در قرون وسطا گرفته تا آخوندهای متحجر اسلامی. برای نمونه: شیخ فضل الله نوری در جلسه ای به ناظم الاسلام درباره مدارس جدید چنین میگوید: «ناظم الاسلام، ترا به حقیقت اسلام قسم میدهم. آیا این مدارس جدیده خلاف شرع نیست؟ و آیا ورود به این مدارس مصادف با اضمحلال دین اسلام نیست؟ آیا درس زبان خارجه و تحصیل شیمی و فیزیک عقاید شاگردان را سخیف و ضعیف نمی کند؟ (تاریخ بیداری ایرانیان، بخش اول ج اول، رودکی ۱۳۶۱).

          لایک

     • آنتونی فلو بعد از 50 سال بی خدایی به خدا ایمان آورد وفهمید … حالا تو….برای تو هم همین ارزو رو میکنم انشاالله زودتر از انتونی بفهمی…

      لایک

  • movafegam

   لایک

   • پاسخ به ممنوعه
    دوست گرامی از پیام هایت لذت بردم
    اما میخواهم از خطر جهالت سنی های عمری هم که هزار بار بدتر از شیعه ها هستند غافل نباشی
    که اگر ایران سنی (سنده +عمر ) می شد خدا می داند چه بوی گندی ایران را می گرفت

    ببخشید کمی تند رفتم

    لایک

 11. برام جالب بود خود قرآن چه قدر جالب جواب شعر رو که میگه این ها افسانه است رو داده.
  سوره مطففین آیه ۱۳

  لایک

  • اسلام رونوشت ادیان سامی گذشته است که محمد سعی در خوراندن آن به جامعه بدوی عربستان داشت. به همین سبب حتی اعراب جاهل 1400 سال پیش هم فهمیده بودند مهملاتی که محمد بخورد آنان می دهد، تکرار همان داستان های خرافی (اساطیر الاولین) موجود در یهودیت و مسیحیت است که محمد دوباره آنها را برایشان بازگو می کند.
   داستان های خرافی پوچ و مهملی مانند حرف زدن سلیمان با جک و جانوران! کشتی نوح (کشتی یوگی و دوستان)! اصحاب فيل! و غیره… (داستان‌های باور نكردنی قرآن)

   لایک

 12. نمی دانم هست وباورم ندارم چکار کنم تخته سیاه ذهنو پاک کنم

  لایک

 13. آرش خوشگله!!!
  خدا رو ثابت کن .همین!
  بعد سر اسلامش و کدوم دین دعوا مکینیم.شعر نخون.برهان احساسی هم نیار

  لایک

 14. همتون یه مشت فرماسون کثیف هستین مثل خودم.نگو نه. :d

  لایک

 15. ملا صدرا ميگويد
  خداوند بينهايت است ,لا مکان و بی زمان
  اما به قدر فهم تو کوچک ميشود و به قدر نياز تو فرو می آيد,
  به قدر آرزوی تو گسترده ميشود و به قدر ايمان تو کار گشا,
  يتيمان را پدر ميشودو مادر ,
  محتاجان برادری را برادر ميشود,
  عقيمان را طفل ميشود, نا اميدان را اميد, گمگشتگان را راه ميشود,
  در تاريکی ماندگان را نور ميشود, رزمندگان را شمشير ميشود,
  بيماران را شفا ميشود, محتاجان به عشق را عشق ميشود,
  پيران را عصا ميشود,
  خدا وند همه چيز ميشود همه کس را,
  به شرط اعتقاد, به شرط پاکی دل, به شرط پاکی روح,
  به شرط پرهيز از معامله با شيطان,
  بشوييد قلب هايتان را از هر احساس نا روا,
  و مغز هايتان را از هر انديشه خلاف و زبانتان را از هر گفتار ناپاک,
  و دست هايتان را از هر آلودگی در بازار,
  و بپرهيزيد از ناجوان مردی ها, نا راستی ها ,چنين کنيد تا ببينيد چگونه
  خدا با کاسه ای خوراک و تکه ای نان بر سر سفره هاتان مينشيند ,
  در دکان هايتان طرازو هايتان را ميزان ميکند,
  و در کوچهای خلوت شب با شما آواز ميخواند
  مگر از زندگی چه ميخواهيد که در خداوندی خدا يافت نميشود ?
  بیدار»روی سخنم به توست:شما ماها باید افکار پوچتون رو بروز بدید تاقدرت لا متناهی خداوند به اثبات برسه.

  لایک

  • با این لای لائی ها نه تنها من و آرش و آرش های دیگر به خواب نرفتیم
   بلکه نوزاد آرش از خواب شیرین خود دچار کابوس وحشت زده از خواب پرید

   لایک

 16. تقدیم به ممنوعه وشیرزن ایرانی اعظم کم گویان
  وتقدیم به تمام خرد ورزان و بیخدایان جهان

  بیخدایم بیخدایم بیخدا گشتم آزادو زپندارش جدا
  بشنو آری من زسر کردم برون آن خیالی را که باتوست هرکجا
  آنچه خالق خوانیش د رلامکان نیست جز زاییده ذهن شما
  درچه حالی در چه فکری هان بگو تا به کی بردرد جهلی مبتلا
  همچنان در بند پای عقل تو تا نگردی که زبند او رها
  آدم و حوا و فردوس و جحیم وارهان خود را ازین افسانه ها
  راز این گردون پر نقش ونگار نیست در عمامه و زیر عبا
  خشم وجبرو کین ومکرو کیدو غدر این دگر چنگیز باشد نی خدا
  اندکی باچشم عقلت سیر کن در جهان بی حدو بی انتها
  کاندر این عالم بسان ذره ای ذره عاجز چه داند از بقا؟
  مدعی گوید که مارا افرید؟ بی سبب بودست آیا کارها؟
  هر حدوثی را دلیل و علتیست هم دراین دنیا نه بل در ماورا
  گفتی اندر فهم ناید ذات او فهم نافهمیدنی باشد هوا
  هم شنیدستی زآن مرد حکیم؟ مولوی آن شاعر زرین بها
  عقل ناقص ناتوان از وصف عشق! عقل باشد در کف کوران عصا
  ای حکیم عارفان افسوس و آه حیف باشد چون تو مردی درفنا
  این سخن را نیست چندان اعتبار نزد ناآگاه جهلست در قفا
  غیر عقل اینک بگو معیار چیست بازگوی آنرا و بنمایان به ما
  آنچه تاییدست جز از عقل نیست مابقی جهلست و وهمست و خطا
  وندر آخر وا رسانید این پیام ازبرای زاهد پر مدعا
  گو عدو اندیشه گر را گر کشی هم توانی بر کنی اندیشه را؟

  ب.بیدار 25ساله

  لایک

 17. ببخشید که سوالم ربطی به این پست نداره. من میخواهم با دادن چند کتاب به نزدیکانم که «مسلمان» هستند اما (به نسبت) روشنفکراند، اعتقاد آنان به اسلام را سست کنم و چهره واقعی آن را ببینند (همچنین خودم با اینکه بدون مطالعه کتاب خاصی از اسلام برگشته ام اما میخواهم بیشتر به یقین برسم). چه کتابهایی رو برای این افراد پیشنهاد میکنید؟ از چه کتابی شروع کنم؟
  از نویسنده این وبلاگ و خوانندگان دیگر تقاضای راهنمایی دارم.

  لایک

  • برای شروع کتاب بیست و سه سال نوشته علی دشتی را برای مطالعه به آنها بدهید، سپس کتاب های دکتر مسعود انصاری و دکتر شجاع الدین شفا.

   لایک

  • با عرض سلام خدمت عزیزم به نظر من اولا برومطا لعه در مورد اسلام کن ببین چه نوع دینی دوما هیچ وقت نادان نباش سوما همیشه از روی منبع حرف بزن چهارما هرگز کسی رو نا امید نکن اکه کتاب هم میخوای در مورد اسلام بامداد اسلام بهترین کتب بی نقص یا علی

   لایک

   • یکم اینکه نادان تویی که وارد کتابخانه ای درباره دین پلید اسلام شدی و بعد به من میگی برو مطالعه کن! 🙂
    دوم اینکه دوباره نادان بودنت بیشتر مشخص می شود چون میگی از روی منبع حرف بزن! در حالی که تک تک کتاب های منتقد اسلامی که تو حتی یکی از آنها را هم نخوانده ای تماما با استناد به قرآن و کتاب های حدیث و کتاب های تاریخ اسلام نوشته و به نقد گذاشته شده ولی اسلامگرایان بی سوادی مثل تو از درک آنها عاجزید و سعی در ماله کشی آنها دارید.
    سوما کسانی با خواندن این کتاب ها ناامید می شوند که مثل تو نادان هستند و وقتی با چهره ی زشت اسلام آشنا می شوند و می بینند دینی که کورکورانه به آن باور داشتند سراسر جفنگیات و خرافات بوده و تاریخ زندگی پیغمبر و امامانش سیاه و هرزه است، توان پذیرش این حقایق را ندارند و دچار بحران ناامیدی می شوند!
    درحالی که افراد خردمندی که عقل و دانش را به جای تعصب کور بکار می گیرند، با خواندن این کتاب های روشنگرانه نه تنها ناامید نمی شوند بلکه بسیار امیدوارتر و خوشحال هم می شوند که ذهنشان از جفنگیات اسلامی و قرآنی رها شده و دنیا را با دید بازتری می بینند. درحالی که ناامیدهایی مثل تو دنیا را همچنان در قوانین جاهلی و قرون وسطی قرآن و بیایان های 1400 سال پیش عربستان می بینید.

    لایک

    • شما که دنبال شکار می گردید چرا یکم ودوم .سوم انگ نادانی به آقاسعید زدید وبه قول معروف شستید وروطنابش انداختی ؟!!!ایشان فکر می کند کتابهای شما معجزه می کند در صورتی که اگر کمی دقت کند خواهد فهمید.که نویسندگان بیشتر کتابها افرادی هستند که عقده های سیاسی دارند .اینها اگر در ایران دارای پستی بودند الآن هیچ مشکلی نداشتند .نهایتا از حکومت انتقاد می کردند. بعضی هم غربزده اند وتعدادی علم زده وفرضیه گرانه خردگرا. می پندارند مقداری ماده که معلوم نیست از کجا آمده جهان بی منتهای قانونمند راساخته وازآن موجود زنده ی تک سلولی وسپس پر سلولی ودیگر موجودات ….وانسان موجود شده با تمام قانون مند یهاولی بدون قانونگذار بعدش نه حسابی نه کتابی نه عاقبت پاداش ونه جزایی و تمام. البته انصافا قانون های مترقی وحقوق بشر راهم نباید معطل گذاشت. ولی خواندن کتابهای دین ناباوران انسان را درعقاید دینی محکمتر وبا ایمانتر می کند.از فحاشی وتوهین ومطالب سست وبی دلیل آنها که بگذریم مطالب علمی آنها با ارزش است وتا وقتی که خلاف آنها ثابت نشده می شود رو ی آنها حساب کرد.

     لایک

     • جنابالی وکیل وصی جانوران اسلامگرا هستید؟! ما پاسخ توهین وی را داده و نشان دادیم نادان خودش و امثال مسلمانانی هستند که کورکورانه پیرو جفنگیاتی هستند که حتی کوچکترین مطالعه ای درباره آن نداشته و فقط مهملات دکانداران دین و ماله کشان را دنبال می کنند، آنوقت با وقاحت تمام دیگران را به مطالعه دعوت می کنند! درحالی که خودشان حتی ترجمه فارسی خزعبلات قرآن را هم نخوانده اند چه برسد به دیدگاه های مخالف و دگراندیش.

      ولی خواندن کتابهای دین ناباوران انسان را درعقاید دینی محکمتر وبا ایمانتر می کند.

      جنابالی که تا دیروز میگفتی این کتابها باعث گمراه شدن و منحرف شدن جوانان می شود! چطور شد یک شبه به این نتیجه رسیدی کتابهای منتقدان دین باعت استحکام عقاید دینداران می شود؟! اگر براستی اینگونه است و مردم بویژه جوانان با خواندن کتاب های منتقد اسلام مومن تر می شوند! پس تا می توانید کتاب هایی را که دانلود کرده و خوانده اید، بین دوستان و بستگانتان پخش کنید تا آنها هم بخوانند و ایمانشان قوی تر شود! در آن دنیا هم ما را شفاعت بفرمایید به دلیل خدمت به دین شما و تقویت ایمان شما! 🙂

      لایک

      • ازاینکه دارای هوش بالایی هستی شکی ندارم همین است گفتگورا ادامه می دهم وگرنه باآدم خام تاحد خودش باید صحبت کرد .(باکودک بازبان کودکی ) شما جرا مسائل اصلی راطفره می روید وجواب پرسشهای اساسی را با دهن کجی رها کردید ومثل بجه ها دنبال بهانه هستید ؟وکیل وصی چه معنی دارد ؟(کلکم راع وکلکم مسئو ل عن رعیته)اگرادعای آزادی بیان راحتی اکنون که هیچ قدرت ومسئولیتی نداریدرایدک می کشید بگذارید بدون هرزگویی وهزلیات ناموسی وزشت همه در حوزه ی علم ومنطق گفتگو واظهار نظر کنند.درست است که شما ممکن است اکنون در محیطی زندگی کنید که این مسائل آزاد باشد ولی فرهنگ ایرانی واسلامی پذیرای هجو وهزلیاتی شبیه وبلاگ گمنامیان وسنبلعلی و…نیست.جواب پرسشها درمورد تبهکار قانون گریز وقانون طبیعت بدون قانون گذار را ندادید .
       اتفاقا کتابها راپیش اهلش مطرح می کنم وتا کنون چندین نفرآنها راخوانده ونظر بنده را دارند کسانی هم که اهل مطالعه نیستند دنبال زندگی خود هستند وگوششان بدهکار این مسائل نیست وتازه مسخره میکنند.زدن طبل بی خدایی همیشه بوده ومعمولا آدمهای لاابالی وتبهکار وآب ازسر گذشته خود را از دین رها می کردند ومی گفتند مادراین دنیا خوش با شیم جهنم وبهشت کجا بوده .ویا به مسخره می گویند پیش خواننده ها و….راحت تر است .به هر حال خرد انسان نمی پذیرد که مشتی ماده دراول خود به خود موجود شود وجهان بی انتهی وقانونمند را با همه ی عظمت وبزرگی بسازد وهمینطور سلسله وار …………………..تاانسان متفکر و………..این همه نقش عجب بر در ودیوار وجود .

       لایک

       • همه ی پرسش های جنابالی پیشتر بطور کامل و شفاف پاسخ داده شده و اتفاقا این شما هستید که از پرسش های اساسی فرار کرده و مدام سخنان پوچ و مغالطه آمیز خود را تکرار می کنید. برای نمونه:

        معمولا آدمهای لاابالی وتبهکار وآب ازسر گذشته خود را از دین رها می کردند…

        جنابالی تاکنون چندین بار این اتهام بی پایه و اساس را وارد کرده اید بدون اینکه مدرک دانشیک برای اثبات این ادعا داشته باشید و با اینکه چند کامنت بالاتر به این ادعای یاوه در غالب دو نوشتار و یک کتاب با نامهای «بیخدایی و اخلاق» ، «آیا دین ضامن اخلاق در جامعه است؟» و «ارزش و خوبی در جهان بیخدا» پاسخ داده شده، ولی جنابالی همچنان ادعای خود را طوطی وار تکرار می کنید بدون اینکه پاسخی برای نوشتارهای اشاره شده داشته باشید یا حتی نگاهی به دور بر خود در جوامع اسلامی بیاندازید و ببینید اخلاقی که در کشورهای اسلامی ادعا می شود، تا به کجا جامعه و انسانیت را نابود کرده؟ اخلاق دینی که شما از آن دم می زنید شامل این موارد است: فحاشی قرآنی به دگراندیشان، اعدام، سنگسار، دست و پا بریدن، شلاق زدن، چند همسری، صیغه، کشتن مخالفان، باور داشتن به ده ها داستان خرافی، ترویج دروغ (تقیه) و صدها مورد انسان ستیز دیگر. اخلاقی که حتی اندیشه های خود مسلمانان از فرقه های گوناگون را نمی پذیرد و آنها را به جان هم انداخته بطوریکه شیعه و سنی صدها سال است درحال جنگ و کشتن همدیگر هستند. مهمتر اینکه جزم اندیشی و تعصب مذهبی شما باعث شده تا برداشت تان از بیدینی و بیخدایی بسیار سطحی و ناشیانه باشد که البته نشان از نداشتن کوچکترین مطالعه ای در اینباره است برای نمونه:

        زدن طبل بی خدایی همیشه بوده ومعمولا آدمهای لاابالی وتبهکار وآب ازسر گذشته خود را از دین رها می کردند ومی گفتند مادراین دنیا خوش با شیم جهنم وبهشت کجا بوده .ویا به مسخره می گویند پیش خواننده ها و…

        سطح فکر و دیدگاه شما به قدری عامیانه و پایین است که فلسفه و اندیشه های بیدینی و بیخدایی را صرفا به لذتهای دنیایی ربط می دهید و گمان می کنید بیخدایی و بیدینی برای این است که انسان با خیال راحت فلان کار را که در دین منع شده انجام دهد و لذت زندگی را ببرد!!؟! درحالی که اتفاقا این افراد دیندار از هر آیین و مذهبی بویژه دین پلید اسلام هستند که بیش از همه اخلاقیات را زیر پا گذاشته و تاو تحمل اندیشه مخالف را ندارند. یک انسان آتئیست نیازی ندارد اندیشه مخالف یا دگراندیش را حذف کند؛ درحالی که این اخلاق و تربیت دینی است که یک مسلمان را تبدیل به یک تروریست بمبگذار انتحاری می کند که با خواندن آیات ترور قرآن مبنی بر کشتن کافر و مرتد و کلا هرکه مخالف اسلام است، الله اکبر گویان خودش و صدها انسان بیگناه دیگر را منفجر می کند تا وارد بهشت اسلامی برای جفت گیری با حوریان باکره ای شود که دین به او وعده داده. این اخلاق مذهبی اسلامی است که ارزش زن در آن نصف مرد است و مرد مسلمان اجازه دارد چند همسر رسمی و بینهایت صیغه داشته باشد! کاری که از دید یک انسان خردگرا و بیخدا خیانت به زنان و لجن مال کردن ارزش و حقوق انسانی آنان است. این مواردی که اشاره شد تنها چند مورد کوچک از تفاوت های بسیار اساسی اندیشه بیخدایی و بیدینی با اندیشه مذهبی بود.

        اتفاقا کتابها راپیش اهلش مطرح می کنم وتا کنون چندین نفرآنها راخوانده ونظر بنده را دارند

        اشتباه به عرضتان رسانده اند! اتفاقا واقعیت جامعه چیز دیگری را بیان می کند که کاملا در تضاد با دیدگاه جنابالی بوده و اثباتی است بر این واقعیت که جوانان بیشتری هر روز در حال آگاه شدن و گریز از دین بربری اسلام هستند و روشنگری های چندین ساله درباره ذات پلید اسلام اکنون نشانه های اثربخشی اش را نمایان می کند. اعتراف خبرگزاریهای حکومت ننگین اسلامی به افزایش گرایش جوانان به بیدینی و بیخدایی گواه این مدعاست و شدت دین گریزی میان جوانان به حدی است که حکومتی که متخصص پنهانکاری و وارونه جلوه دادن آمار و ارقام است، مجبور به چنین اعتراف سنگین و خفت باری شده:
        خبرگزاری بازتاب: موج تصاعدی خداناباوری در میان جوانان

        لذا پیشنهاد میکنم همچنان به کارتان ادامه داده و کتاب ها را هرچه بیشتر بین مردم دست به دست کنید تا ایمانشان بیشتر شود!

        به هر حال خرد انسان نمی پذیرد که مشتی ماده دراول خود به خود موجود شود وجهان بی انتهی وقانونمند را با همه ی عظمت وبزرگی بسازد..

        بهتر بود میگفتید خرد انسان مذهبی اینها را نمی پذیرد که البته باید هم اینگونه باشد. خرد منجمدی که داستان مسخره ی آفرینش ادیان سامی و ساخته شدن انسان از گِل با فوت خدایی را می پذیرد باید هم در برابر نظریه علمی تکامل که در دانشگاه های دنیا تدریس می شود جبهه گرفته و آنرا باطل بداند. بنابراین دلیلی نمی بینم که بیشتر از این زمان خود را برای گفتگوهای فرسایشی و پاسخ دادن به سفسته های تکراری و بی اساس افرادی که سطح فکرشان در حد جلسات مسجد محله است هدر دهم و همانطور که پیشتر هم اشاره شد، زین پس به دیدگاه های پوچ تکراری و اتهام های واهی جنابالی پاسخی داده نخواهد شد.

        لایک

        • باید بگویم به همین خیال باش تا صبح دولتت بدهد .بی منطق تر مهمل گوتر وعقده ای تروخوش خیال ترازشما نوکران بیگانه وجود ندارد .من نیازی به جوابهای مهمل وکفرآلودندارم .کتابهاوهزلیات ارزانی خودتان.شما واربابانتان آدمهای منحرفی هستید که اتفاقا فقط برای زندگی دنیایی وشهوات هرز خود زندگی می کنید .اخلاق مصنوعی وساختگیتان هیچ ارزشی ندارد.تمام نوشته هایتان وکتابهایتان تکراری است.یک مسلمان لذت عبادت را با تمام دنیاولذتهایش عوض نمی کند ومی داند لذات آخرت آنطورکه آدمهای کوته فکر امثال شما می پندارند جسمی ودنیایی نیست واگر این فکر عامیانه و…است به مراتب از خردگرایی پوسیده ی شما ارجح است.روح آلوده ی شخص شما با این سخنان بیگانه است.شما چه دانید قدر دین وخوبی ومحبت وعبادت چیست؟ چون خیلی زود به انحراف کشیده شده اید .شما چه می دانید ایثار وشهادت چیست؟ حوریان شما همان رقاصه ها وبی بند وبارهایی هستند که مبلغ آزادی ……..می باشند .من خواستم منطقی با شما بحث کنم شاید خودت را به فکر کردن وادار کنی وخود از مخمصه رها کنی .متاسفم.

         لایک

         • چون قافیه تنگ آید …… شاعر به جفنگ آید 🙂
          گزین گویه ی معروفی که «اسلام را باید از رفتار و کردار مسلمانان شناخت» در این موارد نمود پیدا می کند. اینجاست که برای خوانندگان وبلاگ ثابت می شود منطق گفتگوی اسلام گرایان در چه حد است و زمانیکه مسلمانان پاسخی برای دفاع از جفنگیات مذهبی شان ندارند و با حقایق جامعه و موج دین گریزی و خداناباوری جوانان روبرو می شوند، ذات سیاه اسلامی خودشان را که برگرفته از تربیت اسلامی و فرهنگ زشت قرآنی است نمایان می کنند و به فحاشی و تهمت و برچسب زدن متوصل می شوند. اینگونه رفتارهای هیستریک اسلامگرایان، انرژی بیشتری به ما برای مبارزه با دین کثیف اسلام می دهد و ما را بیشتر در راه روشنگری جامعه برای رهایی از دین پلید اسلام و حکومت مذهبی استوارتر می کند. پایان سخن هم کتاب «زوال جهان اسلام» برای اثبات بیشتر روند رو به نابودی اسلامگرایی.

          لایک

 18. معین زاده معرکه است بنازم به قلمت

  لایک

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: