دانلود جلد اول کتاب ممنوعه تنها پیامبر

کتاب «تنها پیامبر» جلد اول، نوشته «فرزاد جاسمی»

از هزار و چهارصد سال پیش تاکنون، اسلام توأم با کشتار و جنایت و سیه روزی خلفای راشدین، خلفای اموی، خلفای عباسی، تسنن مغولان و ایلخانان و پادشاهان ایرانی و افغان، تشیع دیلمیان و صفویان را تجربه می کنیم. هر خرافه پرست و اوهام پراکن عوامفریبی را می ستاییم و قدر و مقام بی مقدارش را به عرش می رسانیم. در نهایت به خمینی و دار و دسته تبهکارش می رسیم و دل خوش می داریم که در ازاء جهنمی که برایمان مهیا نموده اند، درهای بهشت را به رویمان می گشایند و در میان هزاران حوری و غلمان رهایمان می کنند.

دانلود کتاب «تنها پیامبر» جلد اول، نوشته «فرزاد جاسمی»

tanha-payambar

7 پاسخ

 1. ممنون از زحماتتون ولی کیه که بفهمه

  لایک

 2. واقعااقای جاسمی یاخیلی جوان ونپخته است که مثل بسیاری از جوانان خودرازود باخته وناشیانه به کاهدان زده ویاگمراه وسفسطه گر.ایشان حمله مغول وایلخان وپادشاهان ایران راهم به حساب اسلام گذاشته چیزی نمانده که بی بندوباری و فساد وآزادی …وهمجنسگراودگرجنسگرایی راهم با احساسات رقیق خود ممزوج وبه حساب دین واریز کند .کسی نیست به این مردک بگویدچرااین همه مهمل میبافی؟!!!و…

  لایک

  • شما هم که بجز حمله شخصی کار دیگری بلد نیستید! برای یکبار هم که شده بجای خطاب کردن نویسندگان دگراندیش به انواع و اقسام القاب توهین آمیز (طبق آموزه های قرآن) و نصیحت و دعا و نفرین! مقاله ای، سندی یا نقل قولی از یک مرجع مستند تاریخی نمونه بیاورید که دیدگاه های نویسنده را رد کرده باشد. وگرنه با این قبیل توهین کردن ها به نویسندگان و مغلطه حمله شخصی، فقط بیشتر و بیشتر ذهن جزم اندیش و تعصب کور دینی مسلمانان را اثبات می کنید.

   لایک

   • حمله شخصی اینجا چه صیغه ای است ؟ چندین بار گفته ام مسائل مورد اشاره نویسنده یا ازدستورات واحکام وآموزه های اسلام است یا جعلی است ولی ایشان با تفسیر وتاویل آنها بزرگنمایی وپیرهن عثمان کرده .شما هم که انگار ازان طرف تاریخ از زمان ادم تاکنون زنده بودید ومرتب تاریخ را به رخ می کشی این کار فقط با مناظره میسر است .نه بانوشتن دراینجا.

    لایک

    • مسائل مورد اشاره نویسنده یا ازدستورات واحکام وآموزه های اسلام است یا جعلی است

     صرف ادعا کردن بدون آوردن مرجع و مدرک تاریخی، چیزی جز یاوه سرایی آخوندی نیست و بدرد همان بی سوادهای پامنبری می خورد.
     جنابالی که ادعا می کنید مسائل و منابع اشاره شده در کتاب جعلی است! نخست باید جعلی بودن آنرا اثبات کنید و سپس منابع تاریخی مستند از کتب مرجع که خلاف آنرا نشان دهد ارایه کنید در غیر اینصورت ادعاهای بی پایه و اساس جنابالی، مهملی بیش نیست مانند دیگر ادعاهایتان. 🙂
     اینکه حواله به مناظره می دهید نشان میدهد چیزی در چنته ندارید وگرنه اگر برای ادعاهای تان سند و مردک معتبر داشتید براحتی با رفرنس دادن آنها را همینجا ارایه می کردید.

     لایک

     • ممنوعه ی باخرددریکی ازجوابها گفتم مامسلمانها ایمان پاکی راستی ودرستی که حاصل هزاران کتاب باارزش است درچنته داریم .مسلمان باگفتن تکبیر(که متاسفانه شماوامثال شما شایدان را به فراموشی سپرده باشید)ایثار وانقلاب می کند .چون شما آمادگی شنیدن آیات وسنن واحادیث راازدست داده اید نمی خواهم باآوردن آنها ملعبه چرندیات مشتی دلفک بشوم .ولی به شما که به تشخیص بنده اهل مطالعه وجویای دانش هستید دوستانه وخاضعانه توصیه می کنم همان طور که ما کتابهای ومنابع شما رامی خوانیم شما هم کتابها وسایتهای دینی را با دقت وتامل مطالعه کنید واجازه ندهید خزعبلات به نام طنز وهجو(بدترازسایتهای مستهجن س…و…)دراینجانوشته شود .به نام ازادی همه چیزحتی نا موس رابه باد ندهید .اگر ایرانی ومسلمان بودی حتما انصاف داری ومی دانی اسلام وروحانیت در برابر فساد غرب قابل مقایسه نیست وپاکی ودرستی را بایددردین جستجو کرد .درخانه نه درپای منبرنشسته وباآرامش هدایت شما را ازآفریننده جهان آرزومندم.

      لایک

 3. سلام اگه بی دین باشیم حرفای شما درست ولی اگه دنبال دین هستید با کمی مطالعه میفهمید که اسلام حق هست و خود خدا تو قران گفته که ملاک تقواست نه نژاد .پس از فکر نژاد پرستی بیاد بیرون که روزی پشیمون میشید.امیدوارم که بهفمید وگرنه کافر بشید.شما خدا رو قبول دارید!

  لایک

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: