دانلود کتاب ممنوعه الله اکبر

کتاب «الله اکبر» نوشته «دکتر مسعود انصاری»

«الله» یعنی خدایی که محمد بن عبدالله در پندار خود اختراع کرد، یکی از دژآهنگ ترین دست افزارهای تاریخ متافیزیکی برای افسون توده های مردم بوده است. «الله» آفریده شده بوسیله محمد، پر از تضادهای آشکار و در همان حال توان مرموز و غیرقابل پنداری است که نیروی خرد هر اندیشمندی را به شگفتی می اندازد. اکنون هر ایرانی میهن خواهی وظیفه دارد با فاش سازی دین واپسگرا و ناانسانی تازی ها و چهره راستین «الله»، در تازی زدایی فرهنگ تابان ما برای دستیابی به شکوه شاروندی و ارزش های ملی و فرهنگی از دست رفته مان دمی از پای ننشیند.

دانلود کتاب «الله اکبر» نوشته «دکتر مسعود انصاری»

allah-o-akbar

9 پاسخ

 1. بهشت بهترین بهانه برای جهنم کردن دنیاست.صادق هدایت

  لایک

 2. فردای قیامت چه جوابی خواهید داد بیایید در این باقی مانده عمر خدار را بشناسید تاکنون که سر ستیز با اسلام داشته اید سر سوزنی ثمره برایتان نداشته از این پس هم نخواهد داشت تنها حاصل این همه ناسازگاری از دست دادن وقت گرانبها بود که به شما داده شده بود برای تفکر و تدبر در وجود خود و مخلوقات .
  خداوند شما را به راه راست هدایت کند.

  لایک

 3. ترجمه دقیق آیه 222 سوره بقره * تو را از حيض زنان می پرسند بگو : حيض رنجی است پس در ايام حيض از، زنان دوری گزينيد و به آنها نزديک مشويد تا پاک گردند و چون پاک شدند از آنجا که خدا فرمان داده است با ايشان نزديکی کنيد هر آينه خدا توبه کنندگان و پاکيزگان را دوست دارد

  * ترجمه فولادوند
  و با زنانِ مشرك ازدواج مكنيد، تا ايمان بياورند. قطعاً كنيزِ با ايمان بهتر از زنِ مشرك است، هر چند [زيبايى‏] او شما را به شگفت آوَرَد. و به مردانِ مشرك زن مدهيد تا ايمان بياورند. قطعاً برده با ايمان بهتر از مردِ آزاد مشرك است، هر چند شما را به شگفت آوَرَد. آنان [شما را] به سوى آتش فرا مى‏خوانند، و خدا به فرمان خود، [شما را] به سوى بهشت و آمرزش مى‏خواند، و آيات خود را براى مردم روشن مى‏گرداند، باشد كه متذكّر شوند.

  * ترجمه مجتبوی
  تو را از حيض مى‏پرسند، بگو: آن رنج و آزارى است. پس در حال حيض از [آميزش با] زنان كناره گيريد و به آنان نزديك مشويد تا پاك شوند. پس چون خود را پاك كنند- غسل كنند-، آنسان كه خدا فرمانتان داده است به آنان در آييد، كه خدا توبه‏كاران را دوست دارد و پاكيزگان را دوست دارد.

  * ترجمه مشکینی
  و از تو درباره عادت زنانه مى‏پرسند، بگو: آن نوعى آزار و ناراحتى است. پس از (آميزش با) زنان در زمان عادت كناره‏گيرى نماييد و تا پاك نشوند به آنها نزديك نشويد و چون (از عادت) پاك شدند (يا غسل كردند) از همان جا كه خدا دستور داده با آنان آميزش نماييد، همانا خداوند كسانى را كه زود و زياد توبه مى‏كنند و كسانى را كه كوشا در پاكى‏اند دوست دارد

  * ترجمه بهرام پور
  و از تو در باره‏ى حيض مى‏پرسند، بگو: آن رنج و ناراحتى است، پس در ايّام حيض از زنان كناره بگيريد و با آنها نزديكى نكنيد تا پاك شوند، و چون پاك شدند، از آن جا كه خدا فرمانتان داده به آنها نزديك شويد كه خدا توبه كاران و پاكى طلبان را دوست دارد

  لایک

 4. برتراند راسل میگه:
  ترس مادر و خشونت پدر دین است بی دلیل نیست که این دو در جای جای ناریخ با هم حرکت کرده اند

  همچنین فیلسوفی دیگه میگه: پیامبرانی که مسلح شدند مانند و آنها که مسلح نشدند از یادها رفتند

  دین خون ریزی مثل و محمد یکی از آنهاست

  لایک

 5. دنیا به واسطه حضور مسلمانان پر از تروریست شده . مرگ بر دین اسلام .

  لایک

 6. مرگ بر اسلام محمدی . اینها جهان رو نابود کردن

  لایک

 7. آيه 222 سوره بقره .زمانی که زن حایض هست باهاش همبستر نشوید اگر هم خواستید همبستر بشید از آن دری که ما گفتیم وارد نشوید . آیا خدا بیمار جنسی نیست که امر و نهی میکند از چه دری وارد شوید ؟

  لایک

 8. ترجمه آیه 223 سوره بقره :زنان کشتزارند در هر کجای کشتزار خود میتوانید بروید. کمی درباره این جمله فکر کنیم

  لایک

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: