دانلود کتاب ممنوعه کوروش بزرگ و محمد بن عبدالله

کتاب «کوروش بزرگ و محمد بن عبدالله» نوشته «دکتر مسعود انصاری»

در ژرفای مقایسه بین «کوروش بزرگ» و «محمد بن عبدالله» خواهیم دید، آیا حق با آنهایی است که عقیده دارند حمله عرب به ایران و ورود دین آنها به این سرزمین برای مردم ایران آیین راستینی به ارمغان آورد که بر اثر آن مردم این سرزمین با نور حقیقت بینی و راستی و درست گرایی و پیشرفت های معنوی رهنمون شدند، و یا آنهایی درست می گویند که معتقدند حمله عرب به ایران و صدور دین آنها به این کشور، آداب و رسوم باستانی، ارزش های فرهنگی، ملی و تاریخی ما را مسخ کرد، ما را از پیشرفت بازداشت و سبب عقب افتادگی تاریخ ملی و سیاسی ما شد.

دانلود کتاب «کوروش بزرگ و محمد بن عبدالله» نوشته «دکتر مسعود انصاری»

cyrus-mohammed

26 پاسخ

 1. تشکر از شما دوست عزیز

  لایک

 2. تشکر و ممنون از سایت خوبتون….
  به کارتون در خصوص مبارزه با خامنه ای ضحاک و آخوندهای کثیف ادامه بدید

  لایک

 3. سلام لینک دانلودش کجاست چجوری دانلودش کنم

  لایک

 4. لاَ إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ=در دین هیچ گونه زور و اجباری نیست و کسی حق ندارد کسی را وادار به پذیرفتن دین کند….. سوره بقره ایه 255

  لایک

  • وَمَن يَبْتَغِ غَيْرَ الإِسْلاَمِ دِينًا فَلَن يُقْبَلَ مِنْهُ وَهُوَ فِي الآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِينَ = و هرکس دینى غیر از اسلام برگزیند، هرگز از او پذیرفته نشود و او در آخرت از زیانكاران است. سوره آل عمران آیه 85

   این نمونه ی آشکار از تناقضات قرآن را چگونه می خواهید ماله کشی کنید؟!
   و همچنین آیات جنایی قرآن برای تحمیل کردن دین بیابانی اسلام که کاملا در تناقض با آیه لا اکراه فی الدین است.
   همچنین رد سفسته «دفاعی بودن آیات ترور و جنایی قرآن»

   لایک

 5. کتاب بسیار مفید و روشنگرانه ای بود.البته نور حقیقت چشمهایی را که سالها در تاریکی بوده اند اذیت میکند.

  لایک

 6. din eslam dini nist ke shoma migin kesafata

  لایک

 7. بچه ها سلام
  کتاب قران زاده دست انسان هست
  یک سئوال: همتون ایوب پیامبر رو میشناسین
  همینطور شیطان رو که به خدا گفت ایوب به خاطر نعمات زیادی که بهش دادی شکرت میکنه و اگر اون رو اذاب بدی ازت رو بر می گردونه
  خدا به خاطر ثابت کردن به شیطان عزیز ترین بندش رو عذاب میده
  ایوب باز هم خدا رو پرستش میکنه.نکته 1:خدا فریب شیطان رو خورد و بنده عزیزش رو عذاب داد
  پس ای کتاب فرستاده خدا نیست چون خدا عاری از هر گونه اشتباهیست

  لایک

  • متاسفانه قبول حقیقت سخته! تنها راه پیدا کردن درست از نادرست تحقیق و مطالعه است. در موقع قضاوت هم نباید وجدان و حقیقت وجودی خودش رو انسان فراموش کنه! خداوند تکه ای از خودش رودرما به امانت گذاشته که همیشه با ما هست فقط کافیه دلمون رو صاف کنیم و به ندای درونمون گوش کنیم. من خودم از دوران بچگی با تناقضات اسلام مشکل داشتم یعنی نمی تونستم این قوانین رو با وجدان و دل و عقل خودم تفسیرکنم ! فقط در این چند ساله اخیر تونستم به جواب برسم و اونهم اینه که خداوند من هیچوقت امر به کشتار، غارت و … نمیکنه . خدای من خالق جهان هستیه نه خدائی که 24 ساعته در خدمت من باشه واجازه انجام هر کاری رو برای رفع غرایز و شهوات حیوانی من بده! خدای من با خدای قران یک دنیا فاصله داره ! اصلا این کسر شان خداست که این نوشته ها رو به او نسبت بدیم. این کاملا مشخصه که یک ذهن انسانی و بسیار کینه توز این آیات رو نوشته یا گفته و در بسیاری از قسمتها چیزی جز کینه ورزی و شرارت که نیروهای شیطانی پشتیبان انها هستند دیده نمیشه! ما بقی آنهم تکرار مکررات و جملات عامیانه و بسیار سطحی هستش که شاید همین باعث میشه مسلمانان تعصب دارند چون در مخیله خود نمی توانند قبول کنند که این جملات از پروردگار عالمیان باشه . برای همین هست که مدام به دنبال تفسیر و حرفهای جدید و معنای پنهان میگردند که ثابت کنه این جملات منشا الهی دارند ! به هر حال با جرو بحث و تهمت زدن و حرفهای ناروا کسی به جائی نمرسه . باید دعا کنیم که هر کس به اون سطح از آگاهی و بینش برسه و خودش خدای واقعی رو که در درونش هست رو پیدا کنه و بدنبالش شریعت واقعی و خداپسندانه هم به دنبالش خواهد آمد.

   لایک

  • با یه استدلال روزمره و ساده فکر کنم بشه به سوالتون جواب داد.

   فرض کنین یه جسمی باارزش و دوست داشتنی داریم که معیار ارزشش سختی و مقاومتش باشه.
   شما برای اینکه ارزش واقعی اون جسم رو بدونین قطعن اون رو با چیزهای نرم و از خودش ضعیفتر مورد بررسی قرار نمیدین…خب برای اینکه بدونین ارزش واقعیش چقدره آزمایشش میکنین با وسایل سختتر از خودش درحالیکه امیدتون این هست که از هر مرحله رد بشه و از هر مرحله که رد شه ارزش اون جسم برای شما بیشتر و بیشتر میشه ضمن اینکه مراحل سخت تر میشن.

   داستان حضرت ایوب که شما تعریف کردین درسته.اما بنظرتون داشتن یه سنگی که ارزششو نشون داده بهتره یا داشتن یه سنگی که شما فکر میکنین ارزشمنده؟
   خوشبختانه دو گروه تاریخی و مذهبی تو ایران تشکیل شده که دائمن همدیگه رو مورد توجه و لطف قرار میدن و بین این دوگروه کم هستن افرادی که واقعن تحقیق کرده باشن.
   گروه تاریخگرا با مراجعه به سایتا و مطالعه تاریخ و دیدن وحشیگری اعراب همه و چند آیه ای از قرآن و رد تمام حرفای شیعه و کتابهاش و از طرفی یکی دونستن اسلام و مسلمونا سعی میکنه به دین ضربه بزنه و طرف مقابل ضمن فحاشی و بی منطق حساب کردن تاریخگراها سعی میکنه به کوروش و داریوش و امثال اونا ضربه بزنه.

   حضرات من یه چندتا سوال دارم لطفن جواب بدین.
   آیا تنها قومی که به ایران حمله کردن و زنان رو مورد تجاوز قرار دادن و خرابی به بار آوردن اعراب بودن؟
   آیا شماها نسبت به خدای چنگیزخان مغول یا اسکندر مقدونی همین حسی رو دارین که به اسلام دارین؟
   آیا اسلام رو در حد بچه 4 دبیرستان و دست و پا شکسته و براساس دیده هاتون محاسبه میکنین و برای نقدش از استدلالهای فیلسوفهای ادیان دیگه کمک میگیرین؟
   آیا دلیل عقب افتادگی ما اسلامه چون دینه و به سیاستربطی نداره؟یا مردمی هستن که در آرامشن و دائمن داغ فقرا رو به رخ میکشن درحالی که خودشون دزدی میکنن و به مجالسشون میرسن؟
   واقعن از این فحاشی و بحثهای بیمورد قراره به چی برسیم؟خدا باشه یا نباشه برای ما جه فرقی داره؟وقتی در هردو صورت یه کارو انجام میدیم.
   وقتی شاهزاده جاودانه پارس که خون زرتشت تو رگهاشه فیلم های سکسی بازی میکنه درحالیکه کوچکترین لطفی در حق کشورش نمیکنه.
   چرا همه خودمون رو زدیم به خواب؟

   ببخشید که روده درازی کردم…مدتهاس اینا ذهنمو درگیر کرده.

   پسندیده شده توسط 1 نفر

 8. سرباز سبز سلام شرمنده من خودم رو در اون حدی نمی دونم که کسی رو راهنمایی کنم ولی خواستم این رو بهت بگم که قران از چند ادیان گرفته شده و 70 درصد قران هم از کتاب زرتشت(اهورامزدا) گرفته شده یکم که فکر کنی و چنتا کتاب بخونی میفهمی.موفق باشی سرباز سبز

  لایک

 9. salam dostan man toye masael dini khili soal daram vali nemidonam che ketabe marjae hast ke betone be man komak kone age kasi mitone behem bege che ketabi ro bekhonam mamnon misham .

  لایک

 10. کتاب محمد، پیامبری که از نو باید شناخت را بخوانید.

  لایک

 11. بچه ها اگر قرآن می خونید، تفسیرش را هم که از آقای علامه طباطبایی هست را بخونید.

  لایک

 12. سرباز سبز . قبل از هرگونه پيشداوری ، کتاب های ديگر را نيز بخوانيد . هرچه بيشتر خوانش کنيد بهتر انديشه خواهيد کرد . آموزه های خود را يادداشت و در انتها » جمع بندی » کنيد . پايدار باشيد

  لایک

  • باسلام خدا لعنت کنه 2 تا خاین رو در طول تاریخ اولیش سلمان فارسیه که به انچه که در ایران اموخته بود به محمد یاد داد و ق ان رو به او دیکته کرد و راه حمله به ایران رو به اعراب یاد داد دومین اسماعیل صفوی که شیعه رو دین رسمی ایران کرد وهمه بدبختی الان ما ها رو رقم زدند

   لایک

 13. من دارم قاطی می کنم، هیچکس هم نیست جواب منو بده…
  دارم ترجمه قرآن می خونم و این کتاب رو…
  می ترسم، آخه اگه از این دین متنفر بشم و این دین واقعا الهی باشه ( که الآن فکر می کنم هست)، گمراه شدم؛ یا اگه به این دین بمونم و دین زرتشت واقعی تر (الهی تر) باشه اونوقت چی؟؟؟
  دارم قاطی می کنم…

  لایک

  • پیشنهاد می کنم تعصبات مذهبی و دینی رو کنار بذار. مطالعاتت رو درباره سایر ادیان و حتی بی دینی بیشتر کن. در نهایت با عقلت تصمیم بگیر. تو اگه عاقلانه تصمیم بگیری نباید باکی از هیچ کس و هیچ چیز داشته باشی.
   درکت می کنم. این راه اولش سخته. فقط به خاطر اینکه سال های زیادی مغز ما رو پر کردن از خرافات و حسابی شست و شوی مغزی شدیم. اما بعد از مطالعه بیشتر می تونی تصمیم درست رو بدون واهمه و ترسی بگیری.

   لایک

  • دوست عزیز من هم زمانی دقیقا درگیر چنین مسئله ای بودم. در نهایت یک توصیه دارم اگر قابل بدانید
   اینکه نخست عقل و وجدان را ملاک قرار بده. اگر تصمیم گرفتی پیرو اسلام باشی، هیچوقت پیرو این عقیده نباش که هرچه دین گفت انجام میدهم. این تفکر را داشته باش که اگر دستوری از دین هست که با عقل و وجدان و حقوق انسانها سازگار نیست نمی‌پذیرم.
   هیچگاه خدا کسی را ازسوی خود نفرستاده تا انسانها را بکشد تا پیرو او باشند. همه انسانها چه کافر چه مسلمان چه زرتشتی و غیره از حقوق برابر برخوردارند.
   پس پیرو هردینی بودن، اشتباه هست چون تو نخست میگویی من پیرو این دین هستم پس هرکاری گفت را انجام میدهم. اما تو باید در مورد هرکاری تفکر کنی و به وجدان خودت رجوع کنی. تفکر عملکردهای بدون چون و چرا از دین میشود داعش. تضمینی نیست که تو مسیر درست را بروی چون برداشتها از دین متفاوت است. تفسیرها از آیات و احادیث متفاوت است. اما عقل و وجدان مشخص است. وجدان می‌گوید کشتن هرکس حتی اگر کافر باشد، عملی است غیرانسانی. دروغ غیراخلاقی. تبعیض جنسیتی و نژادی غیر انسانی است. انسانیت را ترازوی سنجش دین قرار بده نه اینکه انسانیت را با ترازوی دین بسنجی. در اینصورت دستورات غیرانسانی و وحشیانه دین را هم توجیه خواهی کرد. پس نکن برادر من. زرتشت و اسلام هم تفاوتی ندارد. هردو حاوی مطالبی هستند که با معیارهای انسان و جامعه مدرن امروزی همخوانی ندارند. پس به عقیده من هیچکدام به درد امروز نمی‌خورند اما مطالعه آنها ضرری ندارد و ممکن است مطالبی درهرکدام باشد که انسانی و اخلاقی باشد و عمل به آن ضرری نداشته باشد اما از مسائلی غیرانسانی پیروی نکن. عقل و وجدان خودت را دربند و اسیر نکن. بگذار عقل و وجدانت تصمیم گیرنده باشند نه دینی منطبق بر معیارهای هزار و چهارصد سال پیش یا سه هزارسال پیش!!!! زمانی برده داری غیرانسانی نبود اما امروز هست. قانون برده داری در اسلام هم هست. پس به زمان خودت هم توجه کن. واقعا بدی و پلیدی مشخص است. نیازی نیست فکرت را محدود کنید.
   ببخشید پرحرفی کردم. چون خودم مبتلا به این شک بودم، درکت میکنم و خواستم کمکی کرده باشم

   لایک

 14. صمیمانه ترین تشکرها را جهت روشنگری از عزیزانی که در این وبلاگ زحمت میکشند دارم
  کتابهای آقایان شجاع الدین شفا و مسعود انصاری را دانلود نمودم
  با تشکر از روشنگران

  لایک

 15. با خواندن این کتاب از اینکه ایرانی هستم هم خوشحال شدم هم ناراحت. خوشحال از اینکه در کشور بزرگ مردی همچون کوروش بزرگ به دنیا اومدم و ناراحت از اینکه چرا تو این دوره که میشه گفت بدترین دوران ایران دوست داشتنیه به دنیا اومدم. اگه این کتاب رو نخوندید بایسته است که بخونیدش تا بتونید تفاوت بین ایرانیان و تازیان رو درک کنید.

  لایک

 16. من قران کامل خوندم البته معنیشو! اصلا خدای محمد قابل قیاس نبود با تصورات من!! من اصلا باور قلبی به این دین که جز کاشت بذر کینه و انحرافات و دشمنی با سایر ادیان تحقیر نه تنها جنس مونث بلکه جنس مذکر نداشته نخواهم داشت به امید گرایش من و ما! به دین راستین زرتشت که مبنای وجودش جز صلاح بشر چیزی دیگر نبوده درود بر یگانه خالق نفرین بر دشمن!.

  لایک

  • kheli ghashang javab dadi.harfat vaghean khob bood.adama 2daste hastan.kasani ke khodeshono be khab mizanan.kasani ke khaban.gorohe aval harkari bokoni bidar nemishan.ama goroh 2 ba kochiktarin talangor bidar mishan.to jozve gorohe 2 bodi baradare iraniye khodam.ahoramazda poshto panahet..

   لایک

 17. بسم الله الفاسق القوّادین

  من مشت محکم به دهان این وبلاگ می زنم،
  من کتاب تعیین می کنم،
  من می گویم انشاءالله دست آغا امام زنان از شلوار بسیجی بیرون بیاید و توی دهان صهیونیست بین الملل بزند.

  از فرمایشات «حضرت آیت الله العظمی حاج سیّد سنبلعلی الموسوی الکمرونی (قدقد سرسره)» به مناسبت افتتاح وبلاگ گهربار ممنوعه

  لایک

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: