درباره ممنوعه

کتابخانه رایگان وبلاگ ممنوعه با این هدف راه اندازی شده تا “کتاب‌های منتقد اسلام و ادیان ، کتاب‌های ممنوعه ، کمیاب و نایاب ، نشریات و مقاله‌های گوناگون” را در بر داشته باشد و فعالیتش صرفا در زمینه کتاب‌های روشنگرانه و خرافه ستیز چه به زبان فارسی و چه انگلیسی می‌باشد. به همین منظور، کتاب‌ها و سلسله مقالات نویسندگان منتقد اسلام و ادیان و همچنین کتاب‌های ممنوعه و نایاب به مرور در این کتابخانه گردآوری می‌شود تا به صورت دسته بندی و کامل در قالب مجموعه ای پربار و رایگان برای دانلود در اختیار خردگرایان حقیقت جو باشد.

گسترش کتاب‌های ممنوعه:

با کپی کردن کتاب‌هایی که دانلود کرده اید بر روی CD/DVD و فلش مموری و گسترش آنها بین دوستان و بستگان خود، در راه خردگرایی و شناساندن چهره پلید و سیاه اسلام و قرآن به همگان کوشا باشید.

دانلود رایگان کتاب‌های ممنوعه از سایت های 4shared و MediaFire:

تمام کتاب‌های ممنوعه این کتابخانه رایگان بوده و در آپلودسنترهای رایگان بارگذاری شده اند. کتاب‌های ممنوعه افزون بر اینکه دارای لینک پایدار و مستقیم برای دانلود هستند، در سایت های MediaFire  و 4shared  نیز بارگذاری شده اند. بنابراین چنانچه با فیلترشکن و پروکسی از وبلاگ بازدید می‌کنید و نمی‌توانید کتاب‌ها را با لینک مستقیم دانلود کنید، لینک کمکی کتاب‌ها را بدون فیلترشکن از سایت های اشاره شده باز کنید تا به آسانی قابل دانلود باشند:

ممنوعه در دیگر شبکه های اجتماعی:

می توانید با کتابخانه ممنوعه در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

قابل توجه مسلمانان متعصب:

چنانچه از مطالب وبلاگ ممنوعه و محتوای کتاب‌ها رنجیده خاطر و عصبانی شده اید و احساس می کنید به اسلام و مقدسات دینی شما توهین شده، می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

  • ترتیبی بدهید که نویسندگان و ناشران این کتاب‌ها مهدورالدم اعلام شوند! تجربه های پیشین نشان داده که این کار باعث افزایش انفجاری فروش و دانلود کتاب‌ها خواهد شد. (مانند کتاب آیات شیطانی سلمان رشدی)
  • مراسم کتاب سوزان راه بیندازید! این کار توجه رسانه های خبری را جلب خواهد کرد و تبلیغ رایگان برای کتاب‌ها و نویسندگان آنها خواهد بود.
  • نامه اعتراض آمیز و فحاشی علیه نویسندگان و ناشران این کتاب‌ها بنویسید؛ با این کار، فرهنگ و تربیت اسلامی خود را بیشتر نشان داده و ثابت می کنید که یک مسلمان واقعی هستید.
&H! U>€o6β1▬Z¶4өMµζ®7▼αɐ8P¥3±^5ﬞZˠ7ж9҈
دنبال‌کردن

هر نوشتهٔ تازه‌ای را در نامه‌دان خود دریافت نمایید.

به 1,007 مشترک دیگر بپیوندید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: