دانلود سکس و شرع و زن در تاریخ اسلام

کتاب «سکس و شرع و زن در تاریخ اسلام» نوشته «مریوان حلبچه ای» ترجمه «آرمان منوچهری«

با ظهور اسلام و ترویج اندیشه های دگم و واپسگرایانه و تبدیل آن به دینی سرشار از سکس و تجاوز جنسی و شهوترانی و هوسرانی برای طیف مردان مسلمان، سیستمی توتالیتر بر جامعه حاکم شد که نه تنها رفتار، بلکه اندیشه انسان را تحت نفوذ و سیطره خود قرار داد. وجود ده ها آیه زن ستیزانه و صدها حدیث از پیامبر و خلفا و ائمه، گویای دگردیسی هایست که زمینه انحطاط جامعه را در پی دارد. اسلام از همان ابتدای ظهورش، انسان ها را در همان دو گروه دسته بندی شده اجتماع یعنی گروهی حاکم و گروهی محکوم، باقی گذاشت و قانون لایزال مردان حاکم و زنان محکوم، مردان بهتر، زنان کهتر را برای همیشه ماندگار ساخت. محمد با توجه به شرایط اقلیمی و اجتماعی شبه جزیره عربستان و با تشخیص اینکه مردم آن منطقه را تنها از راه وعده های بهشتی همچون، وجود حوری های بهشتی آماده جماع که هربار به حالت دخترانگیشان باز می گردند، وجود غلمان های نازک پوست و مهیا برای عمل لواط، جنگل های سرسبز، جویبارهای شیر و شراب و عسل، کاخ های بهشتی ساخته شده از سنگ های مرمر و عاج، تشویق به کشتن و جهاد می نمود. ستمی که پیروان دین اسلام، به عنوان کامل ترین ادیان به تعبیر مسلمانان، در حق زنان به انجام میرسانند، گویای نابرابری جنسیتی است که در قرآن و در طی آیات مختلفی به آن اشاره شده است.

دانلود کتاب «سکس و شرع و زن در تاریخ اسلام» نوشته «مریوان حلبچه ای» ترجمه «آرمان منوچهری»

27 پاسخ

 1. این مسلمونها برن آبو بریزن همونجایی که میسوزه.. اسلام گندیده شده و به درد زباله دان تاریخ می خورد. بی خود خودتون رو به خاطر تعصب و چیزهایی که از این دین نمی دانید به آب و آتیش نزنید.

  Like this

 2. هیواخوازم ڕۆژێک بێت کە ئەم گەلە سەر بە هیچ ئۆلێکی دژ بە مرۆڤایەتی نەبن.
  امیدوارم روزی بیاد کە این مردم پیروی هیچ دین ضد انسانیت نباشند.
  ئەمەش وێبگەی مەریوان هەڵەبجەییە. ئەو کەسانەی کە کوردی ئەزانن، ئەتوانن لە ڕێگەی ئەم وێبگەیە پەرتووکەکانی دابگرن.
  http://xwdakan.com/xwdakan/

  Like this

 3. نویسنده این کتاب یک بیشعور احمق بوده که الان به کشورهای اروپایی پناه برده

  Like this

  • فحاشی ها اثبات می کند که اولا یک مسلمان واقعی هستی که بدرستی دستورات قرآن را انجام میدهی، مانند پیغمبر زنباره تان که وقتی پاسخی منطقی برای دفاع از اسلام نداشت به توهین و فحاشی به دگراندیشان رو می آورد و شماها نیز پیرو همان مذهب هستید.
   دوم اینکه اگر نویسنده این کتاب پناهنده شده، دلیلش وحشی و آدمکش بودن اسلامگرایان است که مخالف و هرکس که دین بیابانی اسلام را نقد می کند فتوای قتلش را صادر می کنند که البته این مورد هم اثباتی است بر نبودن آزادی بیان در اسلام و تروریست پرور بودن قرآن.

   Like this

   • مثل اینکه خیلی ازخردگرایان به دردعقده های….گرفتارند .جاسمی کم بود حلبجه ای ومنوچهری هم رونویسی کردند وماهیت خود را نشان دادند .بارها گفته ام این روایات واحادیث بعضی آموزشی دربرهه ای از زمان وبرخی دیگر چون متواترنیستند وسلسله راویان آن درست(ثقه)نیست ضعیف یاجعلی ا ند ولی نویسندگان خردگرای مغرض همه ی انها را آورده وباافزودن علم وخرد خود ممزوج وبه صورت س…درآورده تادردهای درونی خود را درمان کنند .فقط از شما که تا حدودی مورد اعتماد هستیدیک سوال دارم :آیا فرق این سایت با سایتهای مستهجن س ازنظر منحرف کردن بچه های پاک ومعصوم این مردم چیست؟ آزاده باش پاکم نکن وجوابم بده.

    Like this

    • بارها گفته ام این روایات واحادیث بعضی آموزشی دربرهه ای از زمان وبرخی دیگر چون متواترنیستند وسلسله راویان آن درست(ثقه)نیست ضعیف یاجعلی ا ند

     ما هم بارها گفتیم که این قبیل توجیهات چیزی جز سفسته های تکراری و بی اساسی مانند من «تاریخ» و «احادیث» را قبول ندارم نیست. شمار مهملات و یاوه هایی که از امامان شیعه در انواع و اقسام کتب حدیث شیعه و سنی وجود دارد آنقدر زیاد است که حتی اگر نیمی از آنها را هم با این ترفندهای مغالطه آمیز ماله کشی کنید باز هم گند نیم دیگر باقی است.

     آیا فرق این سایت با سایتهای مستهجن س ازنظر منحرف کردن بچه های پاک ومعصوم این مردم چیست؟

     این دیگه چه نوع استدلال مسخره ایه که جنابالی یک کتابخانه را با سایت پورن مقایسه میکنی!!؟
     ترس امثال شما از اینجاست که مردم بویژه جوانان با خواندن این کتاب ها به آگاهی میرسند و ذهنشان با دیدگاه های منتقدان اسلام آشنا می شود، سپس خودشان دوباره بدور از تعصب، تحقیق و تلاش و تفکر می کنند و در نتیجه به مهمل بودن اسلام و قرآن و خرافات و قوانین بیابانی 1400 سال پیش آن پی می برند. به همین دلیل است که از دید شما منحرف می شوند!! همین تفکر اسلامی و نگاه یکسویه امثال شما که حتی آزادی اندیشه و آشنا شدن با دیدگاه مخالف را به حساب منحرف شدن میگذارید نشان از عمق پوچ بودن آموزه های اسلام و ذهن جزم اندیش مسلمانان دارد که دگراندیش را بر نمی تابد و میخواهد هرگونه سخن مخالف را هرطور شده ساکت کند. فلسفه ی این سایت و دیگر سایت های منتقد اسلام همین است که با شستشوی مغزی مردم بویژه جوانان توسط حکومت پلید اسلامی حاکم بر ایران و مسلمانان متعصب و دگمی مانند جنابالی مبارزه کند و این کار اگر از نگر شما منحرف کردن است!! ما به آن افتخار می کنیم.

     Like this

     • با سلام
      مشکل اینجاست که مردم ما فکر می کنن نقطه مقابل دین انحرافات اخلاقی است و کسی که دین ندارد یک انسان خطرناک است که ممکن است دست به هر کاری بزند، گرچه همین طرز فکر و همین عذاب وجدان ها باعث شده که افراد بسیاری ناخودآگاه و به آرامی به سمت فسادهای اخلاقی و غیره بروند
      انسان حقیقت جو است
      در حال مطالعه کتاب هستم اگر امکان دارد کتاب های که بر علیه این کتاب نوشته شده است را هم قرار بدهید،یا نقد های که انجام شده ممنون

      Like this

     • مسلمانان کتابخانه را با فاحشه خانه اشتباه میگیرند..
      شیطان را با خدا اشتیاه میگیرند ..
      و مغزشان را نیز با آلت!

      Like this

   • کافر همه را به کیش خود پندارد تو زنباز هستی فکر نکن پیامبر عظیم الشان ما زنبار هست.اگر قران می خواندی می فهمیدی قران یعنی با این حرفت معلوم شد یک ایه از قران هم نخوندی

    Like this

    • تو که قرآن خوانده ای این آیه هایی که پیغمبر زنباره و پدوفیلت برای رفع و رجوع زنبارگی هایش اختراع کرده را ندیدی؟؟
     وساطت الله جهت رفع اختلافات خانوادگی محمد
     این هم داستان زنبارگی و شهوترانی های پیغمبرت از زبان مروجان دینت:

     Like this

    • من قران را خوانده ام! و برخلاف شما به زبان فارسی. اما نفهمیدم:
     آن اهریمنی که این ایه ها را نازل کرد چرا به جای پرداختن به تاریخِ همۀ زمانها و همۀ مکانها در کل هستی، فقط به بیضه های محمد و قوانین پیرامون سکسولوژی با همسران او و نوادگانش پرداخته!
     شما که زبان کتاب را فهمیدی بمن بگو چرا؟!

     Like this

   • دمت گرم

    Like this

  • با سلام خدمت دوست عزیز آقای رحیمی
   خواستم بگم مشکل تنها در احادیث، تاریخ اسلام و یا تحریف آنها نیست. اگر کتاب قرائت غیر دینی قرآن تالیف دکتر آیرملو و یا کتاب بیست و سه سال را بخوانید می بینید که حتی قرآن پر از مواردی است که اگر بدون تعصب مورد بررسی قرار گیرد شاید (می گویم شاید) حتی این احتمال پیش آید که این کتاب از سوی خدا نباشد.
   در ضمن از کلاس اول دبستان تا پایان دانشگاه مدام کتابهای دینی خوانده ایم، چه اشکالی دارد تا کمی ضد مذهبی بخوانیم و در نهایت یا به راه پدرانمان رویم آن هم با ایمانی قویتر و یا راه جدیدی را برگزینیم
   لذا وجود این سایتها به منظور گمراه کردن نیست و به نظرم وجود این سایتها به چند دلیل است:
   1- اگر کسی دچار شک باشد می تواند کتابهای غیر دینی را بخواند و حتی بر آنان نقد بنویسد که این خود باعث می شود ایمان مذهبی تقویت شود. حتی خود شما در صورتیکه کتابی را خواندید و از محل منطق به آن ایراد گرفتید، قطعا ایمانتان تقویت می گردد.
   2- وجود این سایتها باعث می شود که پس از خواندن کتاب در صورتیکه آنان را حق یافتید بدون تعصب نسبت به تغییر روش زندگی خود اقدام کنید و از روشنایی حقیقت در زندگی خود بهره مند شوید. در هر حال تعصب کورکورانه نسبت به هر اعتقادی چه دینی و چه ضد دینی ایجاد کوردلی می نماید. با تشکر از جنابعالی بابت خواندن نظر بنده

   Like this

   • سلام خدمت hootan عزیزمدتی است که به این سایت سرنزده ام وازجواب شما بی خبر بودم .لازم دانستم عرض کنم :باظهور علوم جدید (حسی)که همه چیز باید دربوته ی آزمایش ثابت شود علوم عقلی کم کم ازسکه افتاد وجریان روشنفکری وخردگرایی یکه تاز میدان شد دراین میان عده ای علم زده شده وتحت تاثیر انقلاب فرهنگی غرب ورنسانس به گمان خود به حقیقت وواقعیت رسیدند وباتجدد گرایی خط بطلان روی عقاید دینی ومذهبی خود وگذ شتگان کشید ند .باظهور انقلاب اسلامی ایران که به طور طبیعی برای عده ای ناخوشایند بود (چون موقعیت ومال واملاک وپست ومقام راازآنهاگرفت )
    چنان شوکی برآنها وارد شد که نتوانستند خود راجمع وجور کنند .تنها یک راه برایشان باقی ماند وآنهم فرار ونجات جان بود .هنگامی که به خارج رفتند ومظاهر تمدن وآزادی آنچنانی را مشاهده کردند اول عقاید گذشته را باحقد وکینه ازجمهوری اسلامی کنار گذاشتند وبعد درمحیط هایی مانند کشورهای غربی وامریکا واحیانا باکمک مالی آنها شروع به انتقاد از جمهوری اسلامی وسپس از اسلام نمودند وامروز دیگر وقیحانه به تمام مقدسات وعقاید وارزشهای انسانی که نشات گرفته از اسلام است توهین می کنند .برای بنده که تمام کتابهاونوشته های آنها را خوانده ام ازفعالیت سایتهای اینچنینی نتیجه ای جز این نمی توان گرفت :گمراهی عده ای ساده لوح-تشتت افکار-به فساد وتباهی کشیدن افرادمستعد خلافکاری .چون باازدست رفتن عقایددینی دیگر دلیلی برای ترس ازگناه وخطا باقی نمی ماند.امید است صرفنظر ازمشکلاتی که بر آنها گذشته درافکار خود تجدیدنظرکنند وبااندیشه ای درست ازاین راه بی نتیجه برگردند .

    Like this

    • شاید صحبتهای شما درمورد فرار این افراد از ایران و گرفتن موقعیت ومال واملاک وپست ومقام و… صحیح باشد، اما بنظر من دلیل بر آن نمیشود که عقید خودرا بیان نکنند، از انگیزه های مهم انقلاب اسلامی آزادی بیان و افکار در محیطی امن بود که در رژیم قبل ظاهرا وجود نداشته است. همه افراد ساده لوح نیستند که باخواندن چندکتاب ومطلب منحرف و یا خلافکار شوند. درضمن درحال حاضر بنظر شما مندیان دین ما از موقعیت ومال و املاک و بهترین پستها و بالترین مقامها در انقلاب اسلامی ما بهره نمیبرند؟؟!! خواهشا بدون مغلطه و بدور از غرض ورزی جواب بدهید…

     Like this

  • جناب فرید واقعا واستون متاسفم ! الحق که مرید همون مردک زن باز و وحشی هستید!

   Like this

 4. و این هم لینک دیگری برای دانلود مستقیم کتاب سکس و شرع و زن در تاریخ اسلام:
  http://pdfcast.org/pdf/sex-share-woman-in-history-islam

  Like this

 5. ممنون از لطف دوستان بابت کامنتهای لبریز از مهربانیشون!
  این هم صفحه‌ی مختص به کتاب در شبکه‌ی اجتماعی فیس بوک:
  https://www.facebook.com/sex.religion.women

  Like this

 6. جناب هاول وزن اکراد رو گفتم چون تو ایران بیشتر استفاده‌ ، فک نکنم زیاد ربطی به‌ «فهم و درک » داشته‌ باشه‌ ، ولی از ملاحظه‌ی خوبتون ممنونم…

  Like this

 7. جناب rasan7 اگر شما از کردهای عراق بودید اینقدر فهم و درک داشتید که خودتان را با وزن «اکراد» خطاب نکنید. همونطور که عربها دوست ندارند کسی آنها را «اعراب» خطاب کند، کردها هم دوست ندارند کسی آنها را با وزن «اکراد» خطاب کند. ناسلامتی شما باید بهتر از بقیه با عربی آشنایی داشته باشید.

  Like this

 8. آقا جون سلام… من از اکراد عراق هستم و خیلی به‌ این مطالب علاقمندم… ولی باید بگم این کتاب از هموطن من قابل مقایسه‌ با کتابهای دیگر در این سایت نیست.. من نویسنده‌ ‌رو میشناسم… این کتابو نوشت تا بتونه‌ در کشوری اروپایی پناهنده‌ بشه‌… حتی خیلی از منابع رو نخونده‌ بود که‌ گذاشته‌!!!! اینجا هم احزاب اسلامگرا در مناظرات روبرو شکستش دادن.. با استفاده‌ از همون منابع!!!! در کل خیلی ممنون… کارتون توپه‌…

  Like this

  • هر کسی هر چیزی بگە باید اثباتش کنە. اگە با متن کتاب مشکل داری میتونی صفحە مشکل دار رو بگی کە همە بدونن من دو بار کتاب رو خوندم و همش رو مطابقت دادم هیچ مشکلی ندارد.

   Like this

 9. واقعاً جالب بود. تمامی منابعی که استفاده کرده بود از منابع خود مسلمانها بود! واقعاً شوکه کننده و جالب بود.

  زنده باشید.

  Like this

 10. دمتون گرم خیلی خیلی عالیه .ده سخۆش به ڕێز مه ریوان هه ڵبجه یی هه ر بژی

  Like this

 11. فقط اطلاع رسانی

  Like this

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

دنبال‌کردن

هر نوشتهٔ تازه‌ای را در نامه‌دان خود دریافت نمایید.

به 1,004 مشترک دیگر بپیوندید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: